- -15%

Sedací vak koule růžová je pohodlným a zdravým řešením odpočinku. Hodí se do obýváku, dětského pokoje i do kanceláře. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 570 l.
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Jednoduché vrácení zboží
Sedací vak vyrobený z ekokůže je zajímavým doplňkem a zároveň i pomůckou pro zdravé sezení. Působí elegantně a pohodlné sezení si v něm užijí i lidé s bolestmi zad, těhotné ženy, kojící maminky, ale i malé děti, pro které vytváří sedací vak pozitivní podmínky pro zdravé držení těla. Ekokůže je materiál velmi podobný kůži, ale s použitím polyuretanu jde o její ekologickou náhradu. Díky své odolnosti a pružnosti se stala velmi oblíbeným materiálem na potah sedacích vaků pro použití v exteriéru. Sedací vak z ekokůže je vyrobený ve tvaru koule a můžete ho využít na letní terase, balkoně vašeho bytu, v rozkvetlé zahradě, ale poradí si i s vlhkostí u bazénu. Chladicí vlastnosti ekologické kůže oceníte zejména během letních veder. Lesknoucí se barvy vaků na sezení působí elegantně, takže se hodí i do barů, restaurací a jejich letních teras či zahrad. Snadná péče a čištění vaků s potahem z ekologické kůže je velkým lákadlem i pro rodiče malých dětí. Sedací vak z ekokůže zašpiněný od jídla, nápojů, či hlíny vyčistíte i vlhkou utěrkou, pomocí které vzniklé nečistoty na potahu snadno setřete.
Sedací vaky EMI jsou naplněny kvalitními polystyrenovými kuličkami s průměrem 3-4 mm, což zajišťuje sezení jako ve vatičce. Polystyrenové kuličky jsou měkké, velmi dobře se přizpůsobí křivkám těla a jsou antialergické. Seskupení několika tisíc kuliček vytváří tuhý objem, díky čemuž můžete polštář na sezení tvarovat do podob a poloh podle svých představ. Po jejich opotřebování a uležení můžete polystyrenové kuličky kdykoliv jednoduše doplnit.
Sedací vak malá koule červená je stylovým doplňkem, který se hodí nejen do dětského pokoje, ale i do obýváku či kanceláře. Svou polystyrenovou náplní zaručuje maximální pohodlí a zdravé sezení pro každý typ postavy. Objem vaku je 335 l a je vyrobený z kvalitní ekokůže.
Sedací vak hruška limetková je jako stvořený do dětského pokoje nebo obýváku. Ve svěží limetkové barvě oživí a zaujme. Vak je vyrobený z kvalitní ekokůže, která se snadno udržuje a zároveň šetří životní prostředí. Jeho objem je 335 litrů.
Sedací vak hruška modrá je pohodlný doplněk každého obýváku, ložnice i dětského pokoje. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a velmi snadná na údržbu. Objem vaku je 335 l.
@CUSTOMER_NAME@
@AUTHOR_PROFILE@@COMMENT_TITLE@
@COMMENT_COMMENT@