Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Sedací vaky malé do 150 l

Sedací vaky do 150 litrů nahrazují taburetky. Jsou vhodné zejména do školek a dětských pokojů. Malé sedací vaky nemají ostré rohy a jsou bezpečnější.

 • 100%

  Sedací vak lenoch zelený je skvělým doplňkem do dětského pokoje, kanceláře nebo klubu, záleží pouze na výběru barvy. Vak je ušitý ze semiše. Náplň lenocha tvoří polystyrenové kuličky.

  1 505,00kč
 • 80%

  Sedací vak lenoch fialový je velmi příjemný na dotek. Je vyrobený z jemného semiše. Sedací vak má objem 80 l a je vyplněný polystyrenovými kuličkami. Dopřejte sobě nebo svým nejbližším zážitek neodolatelného pohodí.

  1 505,00kč
 • 90%

  Sedací vak lenoch červený je skvělým doplňkem k velkým sedacím vakům a dřevěnému nábytku. Vak je vyrobený ze semiše a je určený do interiéru. Lenoch je naplněný polystyrenovým granulátem. 

  1 505,00kč
 • 100%

  Sedací vak lenoch tmavě hnědý je skvělým doplňkem do interiéru. Vak je vyrobený ze semiše, který je příjemný na tělo. Sedací vaky mají objem 80 litrů.

  1 505,00kč
 • 100%

  Sedací vak lenoch velký černý je ideálním doplňkem interiéru. Vhodný je do kanceláří i do domácnosti. Jeho objem je 125 litrů. Dopřejte si krásné chvíle plné pohodlí se sedacím vakem lenoch.

  2 525,00kč
 • 100%

  Sedací vak lenoch velký červený je vyrobený ze semiše a naplněný kvalitními polystyrenovými kuličkami. Semiš je velmi příjemný na dotek a jednoduchý na péči. Objem vaku je 125 l.

  2 525,00kč
 • 100%

  Sedací vak lenoch najde své praktické využití v každé domácnosti a poslouží členům rodiny nejen při odpočinku. Je vyrobený z jemného semiše a naplněný polystyrenovými kuličkami, které se dokonale přizpůsobí každé postavě a poskytnou jí pohodlí. Objem vaku je 125 l.

  2 525,00kč
 • Sedací vak lenoch velký tmavě modrý je jako stvořený pro chvíle pohody s rodinou a přáteli. Působí elegantně a hodí se do každého interiéru. Povrch vaku je ušitý ze semiše, který je velmi příjemný na dotek. Náplň tvoří polystyrenový granulát, který se přizpůsobí postavě a poskytne jí tak dokonalé pohodlí.

  2 525,00kč
 • 90%

  Sedací vak lenoch v tmavě hnědém barevném provedení zapadne do každého interiéru. Vak je vyrobený z příjemného semiše a naplněný polystyrenovými kuličkami, které se dokonale přizpůsobí každé postavě a poskytnou jí tak pohodlí. Jeho objem je 80 l.

  2 525,00kč
 • Sedací vak lenoch velký v kreativní fialové barvě je interiérový doplněk, který oživí a zútulní. Je jako stvořený pro pohodové chvíle s rodinou a přáteli. Povrch vaku je ušitý z příjemného semiše a náplň tvoří polystyrenový granulát. Vak se přizpůsobí postavě a poskytne jí tak dokonalé pohodlí. Objem vaku je 125 l.

  2 525,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-šedý potěší malého i velkého fotbalistu. Je vyrobený z ekokůže, která je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 95 l a náplň tvoří polystyrenové kuličky, které přispívají ke zdravému sezení.

  1 429,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-červený je skvělá a bezpečná hračka pro děti. Potěší však všechny milovníky fobalu. Má objem 95 l a díky polystyrenové náplni, která se přizpůsobí jakékoliv postavě, přispívá ke zdravému sezení. Povrch vaku tvoří ekokůže, která se snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí.

  1 429,00kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-černý s objemem 95 litrů je jako stvořený pro malého fotbalistu. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu. Výplň vaku tvoří polystyrenový granulát, který se přizpůsobí každé postavě a přispěje tak ke zdravému sezení.

  1 429,00kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-oranžový je ideální pro malé i velké sportovce. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a zároveň praktická na údržbu. Polystyrenové kuličky, které tvoří výplň vaku, přispívají ke zdravému sezení svou přizpůsobivostí. Objem vaku je 95 l.

  1 429,00kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-zelený potěší malé i velké fotbalisty. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l. Polystyrenová náplň zajišťuje pohodlné a zdravé sezení.

  1 429,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-růžový je jako stvořený pro malé fotbalistky. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která se snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí. Polystyrenová náplň přispívá k pohodlnému a zdravému sezení. Objem vaku je 95 l.

  1 429,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-limetkový se hodí do každého dětského pokoje či herny. Je ve svěží bílo-limetkové barvě. Vak má objem 95 l a jeho polystyrenová náplň přispívá k pohodlnému a zdravému sezení. Povrch vaku je vyrobený z ekokůže, která se snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí.

  1 429,00kč
 • 94%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-modrý je ideální pro každého malého sportovce. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a navíc praktická na údržbu. Vak má objem 95 l a jeho polystyrenová náplň přispívá k pohodlnému a zdravému sezení.

  1 429,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý červeno-modrý je ideální pro každého milovníka sportu, malého i velkého. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a velmi praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l a jeho náplň tvoří polystyrenový granulát.

  1 429,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý černo-limetkový je ideální do každého dětského pokoje, herny či školky. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která se snadno čistí a zároveň šetří životní prostředí. Objem vaku je 95 l. Polystyrenová náplň přispívá k pohodlnému a zdravému sezení.

  1 429,00kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý černo-modrý je skvělý doplněk do každého dětského pokoje. Je naplněný polystyrenovými kuličkami, které přispívají k pohodlnému a zdravému sezení. Povrch vaku je ušitý z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a velmi praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l.

  1 429,00kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý zeleno-červený je jako stvořený pro malé sportovce. Je pohodlný a nabízí zdravé sezení pro každého. Ekokůže, ze které je vyrobený, je praktická na údržbu a šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 95 l.

  1 429,00kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-zelený je jako stvořený pro nejmenší sportovce. Je lehký a praktický na údržbu. Ekokůže, ze které je vyrobený, je navíc šetrná k životnímu prostředí. Výplň tvoří polystyrenové kuličky, které přispívají k maximálně pohodlnému a zdravému sezení.

  745,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý limetkovo-bílý je jako stvořený pro nejmenší sportovce. Je lehký a praktický na údržbu. Ekokůže, ze které je vyrobený, je navíc šetrná k životnímu prostředí. Výplň tvoří polystyrenové kuličky, které přispívají k maximálně pohodlnému a zdravému sezení.

  745,00kč