Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Sedací vaky malé do 150 l

Sedací vaky do 150 litrů nahrazují taburetky. Jsou vhodné zejména do školek a dětských pokojů. Malé sedací vaky nemají ostré rohy a jsou bezpečnější.

 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-zelený je jako stvořený pro nejmenší sportovce. Je lehký a praktický na údržbu. Ekokůže, ze které je vyrobený, je navíc šetrná k životnímu prostředí. Výplň tvoří polystyrenové kuličky, které přispívají k maximálně pohodlnému a zdravému sezení.

  751,20 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý limetkovo-bílý je jako stvořený pro nejmenší sportovce. Je lehký a praktický na údržbu. Ekokůže, ze které je vyrobený, je navíc šetrná k životnímu prostředí. Výplň tvoří polystyrenové kuličky, které přispívají k maximálně pohodlnému a zdravému sezení.

  751,20 Kč
 • 100%

  Sedací vak lenoch zelený je skvělým doplňkem do dětského pokoje, kanceláře nebo klubu, záleží pouze na výběru barvy. Vak je ušitý ze semiše. Náplň lenocha tvoří polystyrenové kuličky.

  1 517,55 Kč
 • 80%

  Sedací vak lenoch fialový je velmi příjemný na dotek. Je vyrobený z jemného semiše. Sedací vak má objem 80 l a je vyplněný polystyrenovými kuličkami. Dopřejte sobě nebo svým nejbližším zážitek neodolatelného pohodí.

  1 507,45 Kč
 • 90%

  Sedací vak lenoch červený je skvělým doplňkem k velkým sedacím vakům a dřevěnému nábytku. Vak je vyrobený ze semiše a je určený do interiéru. Lenoch je naplněný polystyrenovým granulátem. 

  1 507,45 Kč
 • 100%

  Sedací vak lenoch tmavě hnědý je skvělým doplňkem do interiéru. Vak je vyrobený ze semiše, který je příjemný na tělo. Sedací vaky mají objem 80 litrů.

  1 507,45 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-šedý potěší malého i velkého fotbalistu. Je vyrobený z ekokůže, která je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 95 l a náplň tvoří polystyrenové kuličky, které přispívají ke zdravému sezení.

  1 446,95 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-červený je skvělá a bezpečná hračka pro děti. Potěší však všechny milovníky fobalu. Má objem 95 l a díky polystyrenové náplni, která se přizpůsobí jakékoliv postavě, přispívá ke zdravému sezení. Povrch vaku tvoří ekokůže, která se snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí.

  1 446,95 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-černý s objemem 95 litrů je jako stvořený pro malého fotbalistu. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu. Výplň vaku tvoří polystyrenový granulát, který se přizpůsobí každé postavě a přispěje tak ke zdravému sezení.

  1 446,95 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-oranžový je ideální pro malé i velké sportovce. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a zároveň praktická na údržbu. Polystyrenové kuličky, které tvoří výplň vaku, přispívají ke zdravému sezení svou přizpůsobivostí. Objem vaku je 95 l.

  1 446,95 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-zelený potěší malé i velké fotbalisty. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l. Polystyrenová náplň zajišťuje pohodlné a zdravé sezení.

  1 446,95 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-růžový je jako stvořený pro malé fotbalistky. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která se snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí. Polystyrenová náplň přispívá k pohodlnému a zdravému sezení. Objem vaku je 95 l.

  1 446,95 Kč
 • 94%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-modrý je ideální pro každého malého sportovce. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a navíc praktická na údržbu. Vak má objem 95 l a jeho polystyrenová náplň přispívá k pohodlnému a zdravému sezení.

  1 446,95 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka malá modrá je krásný doplněk do obýváku, dětského pokoje i kanceláře. Je vyrobený z ekologické kůže, která je šetrná k životnímu prostředí a zároveň velmi jednoduchá na péči. Objem vaku je 51 l a je vhodný i do exteriéru.

  1 033,55 Kč
 • 100%

  Sedací vak taburetka kostka malá oranžová je ideální nejen do dětského pokoje, ale i do obýváku nebo kanceláře. Příjemná oranžová oživí a rozveselí celý prostor. Ekologická kůže, ze které je vak ušitý, je šetrná k životnímu prostředí a jednoduchá na péči. Objem vaku je 51 l.

  1 033,55 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka malá červená je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a velmi jednoduchá na údržbu. Sytá červená oživí a rozveselí celý prostor. Vak je pohodlný a elegantní a jeho objem je 51 l.

  1 033,55 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka malá bílá má objem 51 l a je vyrobený z ekokůže, která se velmi snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí. Je vhodný do obýváku, dětského pokoje i kanceláře a v bílé barvě zaujme a oživí.

  1 033,55 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka malá hnědá je elegantní doplněk do každého obýváku, dětského pokoje nebo kanceláře. Je vyrobený z ekokůže, která se snadno čistí a navíc je šetrná k životnímu prostředí. Vak má objem 51 l a je vhodný i do exteriéru.

  1 033,55 Kč
 • Sedací vak malá taburetka kostka malá žlutá je ideální do obýváku, kanceláře, dětského pokoje i mateřské školy. Je elegantní a pohodlný. Objem vaku je 51 l. Vak je ušitý z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a velmi praktická na údržbu.

  1 033,55 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka malá fialová s objemem 51 l je elegantní a pohodlný doplněk. Hodí se do dětského pokoje, mateřské školy, obýváku i kanceláře. Ekokůže, ze které je ušitý, je šetrná k životnímu prostředí a velmi jednoduchá na údržbu.

  1 033,55 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka malá béžová je skvělým bytovým doplňkem, který se hodí do moderně zařízených interiérů i exteriérů. Je elegantní a pohodlný. Ekokůže, ze které je vyrobený, se snadno čistí a navíc šetří životní prostředí. Objem vaku je 51 l.

  1 033,55 Kč
 • 100%

  Sedací vak taburetka kostka velká černá je vyrobena z ekokůže, jejíž výroba je šetrná k životnímu prostředí. Taburetka má objem 125 litrů. Sedací vak taburetka je vyplněný polystyrenovým granulátem.

  1 406,63 Kč
 • 80%

  Sedací vak taburetka velká hnědá je výborným doplňkem do každé obýváku nebo ložnice. Je elegantní a pohodlný. Ekokůže, ze které je vyrobený, je praktická na údržbu a šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 125 l.

  1 406,63 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka velká limetková je pohodlným a elegantním doplňkem, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Objem vaku je 125 l. Ekokůže, ze které je vak ušitý, je šetrná k životnímu prostředí a zároveň jednoduchá na údržbu.

  1 406,63 Kč