Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Sedací vaky malé do 150 l

Sedací vaky do 150 litrů nahrazují taburetky. Jsou vhodné zejména do školek a dětských pokojů. Malé sedací vaky nemají ostré rohy a jsou bezpečnější.

 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-zelený je jako stvořený pro nejmenší sportovce. Je lehký a praktický na údržbu. Ekokůže, ze které je vyrobený, je navíc šetrná k životnímu prostředí. Výplň tvoří polystyrenové kuličky, které přispívají k maximálně pohodlnému a zdravému sezení.

  745 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý limetkovo-bílý je jako stvořený pro nejmenší sportovce. Je lehký a praktický na údržbu. Ekokůže, ze které je vyrobený, je navíc šetrná k životnímu prostředí. Výplň tvoří polystyrenové kuličky, které přispívají k maximálně pohodlnému a zdravému sezení.

  745 Kč
 • 100%

  Sedací vak lenoch zelený je skvělým doplňkem do dětského pokoje, kanceláře nebo klubu, záleží pouze na výběru barvy. Vak je ušitý ze semiše. Náplň lenocha tvoří polystyrenové kuličky.

  1 505 Kč
 • 80%

  Sedací vak lenoch fialový je velmi příjemný na dotek. Je vyrobený z jemného semiše. Sedací vak má objem 80 l a je vyplněný polystyrenovými kuličkami. Dopřejte sobě nebo svým nejbližším zážitek neodolatelného pohodí.

  1 495 Kč
 • 90%

  Sedací vak lenoch červený je skvělým doplňkem k velkým sedacím vakům a dřevěnému nábytku. Vak je vyrobený ze semiše a je určený do interiéru. Lenoch je naplněný polystyrenovým granulátem. 

  1 495 Kč
 • 100%

  Sedací vak lenoch tmavě hnědý je skvělým doplňkem do interiéru. Vak je vyrobený ze semiše, který je příjemný na tělo. Sedací vaky mají objem 80 litrů.

  1 495 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-šedý potěší malého i velkého fotbalistu. Je vyrobený z ekokůže, která je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 95 l a náplň tvoří polystyrenové kuličky, které přispívají ke zdravému sezení.

  1 435 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-červený je skvělá a bezpečná hračka pro děti. Potěší však všechny milovníky fobalu. Má objem 95 l a díky polystyrenové náplni, která se přizpůsobí jakékoliv postavě, přispívá ke zdravému sezení. Povrch vaku tvoří ekokůže, která se snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí.

  1 435 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-černý s objemem 95 litrů je jako stvořený pro malého fotbalistu. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu. Výplň vaku tvoří polystyrenový granulát, který se přizpůsobí každé postavě a přispěje tak ke zdravému sezení.

  1 435 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-oranžový je ideální pro malé i velké sportovce. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a zároveň praktická na údržbu. Polystyrenové kuličky, které tvoří výplň vaku, přispívají ke zdravému sezení svou přizpůsobivostí. Objem vaku je 95 l.

  1 435 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-zelený potěší malé i velké fotbalisty. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l. Polystyrenová náplň zajišťuje pohodlné a zdravé sezení.

  1 435 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-růžový je jako stvořený pro malé fotbalistky. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která se snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí. Polystyrenová náplň přispívá k pohodlnému a zdravému sezení. Objem vaku je 95 l.

  1 435 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč malý bílo-limetkový se hodí do každého dětského pokoje či herny. Je ve svěží bílo-limetkové barvě. Vak má objem 95 l a jeho polystyrenová náplň přispívá k pohodlnému a zdravému sezení. Povrch vaku je vyrobený z ekokůže, která se snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí.

  1 435 Kč
 • 94%

  Sedací vak fotbalový míč malý bílo-modrý je ideální pro každého malého sportovce. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a navíc praktická na údržbu. Vak má objem 95 l a jeho polystyrenová náplň přispívá k pohodlnému a zdravému sezení.

  1 435 Kč
 • 80%

  Sedací vak taburetka velká hnědá je výborným doplňkem do každé obýváku nebo ložnice. Je elegantní a pohodlný. Ekokůže, ze které je vyrobený, je praktická na údržbu a šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 125 l.

  1 395 Kč
 • Sedací vak taburetka je elegantní doplněk do každé domácnosti nebo firmy. Je maximálně pohodlný a praktický na údržbu. Ekokůže, ze které je vyrobený, je navíc šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 125 l.

  1 395 Kč
 • Sedací vak taburetka velká fialová je skvělým bytovým doplňkem, který se hodí do moderně zařízených interiérů i exteriérů. Je elegantní a pohodlný. Ekokůže, ze které je vyrobený, se snadno čistí a navíc šetří životní prostředí. Objem vaku je 125 l.

  1 395 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka velká šedá příjemně dotváří prostředí domácího a firemního interiéru i exteriéru. Je elegantní a velmi pohodlný. Objem vaku je 125 l. Ekokůže, která je na povrchu vaku, je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu.

  1 395 Kč
 • Sedací vak taburetka velká béžová je pohodlným a velmi elegantním doplňkem, který oživí každý obývák nebo kancelář. Vak je vhodný do interiéru i exteriéru. Je vyrobený z ekokůže, která je praktická na údržbu a šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 125 l.

  1 395 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka velká limetková je pohodlným a elegantním doplňkem, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Objem vaku je 125 l. Ekokůže, ze které je vak ušitý, je šetrná k životnímu prostředí a zároveň jednoduchá na údržbu.

  1 395 Kč
 • Sedací vak taburetka velká modrá je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí. Hodí se do každého obýváku i kanceláře. Objem vaku je 125 l. Vak každému zaručuje pohodlí a dodává prostředí eleganci a svěžest.

  1 395 Kč
 • Sedací vak taburetka kostka velká oranžová bude příjemným osvěžením každého obýváku, kanceláře i terasy. Je pohodlný a elegantní. Ekokůže, ze které je vyrobený, je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 125 l.

  1 395 Kč
 • 100%

  Sedací vak taburetka kostka velká červená je pohodlný doplněk do každého interiéru a exteriéru. Vak je elegantní a jeho objem je 125 l. Ekokůže, která je na povrchu, je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnímu prostředí.

  1 395 Kč
 • 100%

  Sedací vak taburetka velká bílá je krásným bytovým doplňkem. Vak je elegantní a pohodlný a hodí se do interiéru i exteriéru. Je vyrobený z ekokůže, která je jednoduchá na péči a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 125 litrů.

  1 395 Kč