EMI: Slovenský bytový textil

Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Éterické oleje

Éterické oleje jsou takzvané nepravé oleje, které se na vzduchu beze zbytku odpaří. Jsou vyrobeny přírodní extrakcí z rostlin. Používání esenciálních olejů je známé již od nepaměti. Jsou základem každé dobré aromaterapie. Vůně rostlinných silic pozitivně ovlivňuje nervový systém a emoce člověka. Éterické oleje zároveň podporují i imunitní systém a jsou spouštěči ozdravného procesu celého organismu. Právě proto jsou součástí různých léčebných procedur a stále častěji se využívají i v domácnosti.

Jednoduchým, velmi účinným a oblíbeným způsobem je použití éterických olejů do aroma difuzérů, kdy jsou esenciální oleje rozprašovány do vzduchu v podobě jemné mikromlhy. Tímto způsobem zajistíte svému domovu čistý a svěží vzduch zbavený nečistot a škodlivin, a svému tělu blahodárné účinky a léčivý proces bez velké námahy. Za pomoci éterických olejů a difuzéru se relax promění na něco nevšedního a váš domov se pro vás stane opravdovou oázou klidu.

  • Skladem

    Éterický olej antitabák zbaví váš domov tabákového kouře a nepříjemných pachů. Po pár kapkách odstraní škodlivé látky a navrátí domácnosti čistý a zdravý vzduch.

    89 Kč
  • Éterický olej zelený bambus přinese do vašeho domova závan exotiky a přispěje k detoxikaci organismu. Jeho silnou stránkou je i prevence proti tvorbě rakovinotvorných buněk. Tak jak může být bambus dutý, když je plný zdraví?

    Vypredaný
  • Éterický olej ze zeleného čaje detoxikuje a podporuje tvorbu kolagenu, což osvědčeně potřebujeme v boji proti stárnutí pokožky. Zároveň zabraňuje tvorbě rakovinotvorných buněk a pomáhá zklidnit po náročném dni. Řekněte, existuje krásnější budoucnost než být zdravá a ještě k tomu bez vrásek?

    Vypredaný
  • Éterický olej z levandule, pelargónie a pačuli zklidňuje tělo a přispívá k psychické pohodě. Osvědčená levandule uvolní a přispěje ke kvalitnějšímu spánku. Pelargónie povzbudí fyzickou a mentální aktivitu. Exotická pačuli nakopne vaši koncentraci. Vaše starosti budou odteď provoněny krásnou květinovou vůní.

    Vypredaný
  • Éterický olej z levandule vás po pár kapkách zavane do krásného Provensálska, kde si dokonale odpočinete. Smyslná květinová vůně zklidní vaše tělo i mysl a zdůrazní vaši krásu. Zamykejte dveře, blíží se nápadníci!

    Vypredaný
  • Éterický olej s eukalyptem a mátou peprné - mrazivá kombinace, která potěší i v chladných měsících. Dodá vaší domácnosti svěžest a pomůže při nachlazení a kašli.

    Vypredaný
  • Éterický olej z jasmínu a kamélie nejen provoní váš domov krásnou květinovou vůní, ale také podpoří fungování imunitního systému a pomůže s problematickými vlasy, nehty a pokožkou.

    Vypredaný
  • Éterický olej z levandule nabízí vůni, která zapůsobí na vaše smysly a přinese vám dokonalý relax po těžkém dni. Kromě vlastností, které pozitivně ovlivňují vaše zdraví, pomůže zbavit vaši domácnost nežádoucího hmyzu.

    Vypredaný
  • Éterický olej ze santalového dřeva je léčivé afrodiziakum, které si vás podmaní svou omamnou vůní. Má protizánětlivé a dezinfekční účinky a podporuje činnost imunitního systému. Hydratuje, omlazuje a zklidňuje pokožku, takže vám už nikdo neodolá.

    Vypredaný
  • 100%

    Esenciální olej čajový strom s objemem 12 ml je vyrobený precizní metodou získávání 100% silice. Má všestranné účinky jako antibakteriální, antiseptické, protiplísňové, protizánětlivé a mnohé jiné.

    Vypredaný