Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek z naší nabídky reaguje na potřeby zákazníků, naplňuje jejich očekávání a poskytuje komfort a pohodlí. Vybíráte nové zrcadlo, hledáte správnou poličku do koupelny, koupelnové skříňky nebo chcete zužitkovat volný prostor pod umyvadlem? Vhodně zvolený koupelnový nábytek dokáže vyřešit problém s úložnými prostory i v té nejmenší koupelně.

 • Sedadlo do vany je pomůcka pro všechny lidi se sníženou pohyblivostí. Je navrženo tak, aby umožňovalo pohodlné sprchování seniorů nebo imobilních pacientů. Jednoduše ho nasadíte na vanu. Díky protiskluzovým prvkům se zajistí jeho fixace.

  1 075 Kč
 • Šikovný malý patrový regál do koupelny se třemi policemi s podstavou trojúhelníku. Optimální využití malých prostorů. Vhodný do každého rohu koupelny.

  765 Kč
 • Schůdek do koupelny je důležitou pomůckou pro seniory a lidi s omezenou schopností pohybu. Seniorům poslouží při vstupu a výstupu do/z vany. Lze ho taktéž použít i pro děti jako schod k umyvadlu. Je snadno omyvatelný, přenosný a nastavitelný. 

  995 Kč
 • Regál do koupelny se čtyřmi policemi a s podstavou ve tvaru trojúhelníku je výborným doplňkem. Rohový regál do koupelny s pochromovanou úpravou. Vhodný do interiéru.

  Vypredaný
 • Koupelnový regál Marano je praktický a díky čtyřem kolečkům i velmi mobilní doplněk do každé koupelny a ke každému koupelnového nábytku.

  Vypredaný
 • Patrový regál do koupelny z chromového materiálu se čtyřmi policemi a s podstavou ve tvaru čtverce. Vysoký lesk a elegantní hranaté tvary.

  Vypredaný