Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Solné lampy

Blahodárné účinky soli jsou známé již několik století. Naši předkové odpradávna využívali sůl ke svému užitku. Již Římané, Řekové a Egypťané znali antibakteriální, antimykózní vlastnosti soli a považovali ji za všestranný lék. Novodobé dějiny solné terapie se začaly psát po objevu polského lékaře v 19. století, který publikoval zajímavé zjištění o blahodárném vlivu solných dolů na horníky, kteří netrpěli téměř žádnými dýchacími potížemi a měli velmi dobrý zdravotní stav. Solná terapie je spojena zejména s přírodními solnými doly, ale i se solnými jeskyněmi, solnými kabinami, inhalátory, solnými lampami.

Solné lampy uvolňují negativně nabité ionty, které ve vzduchu eliminují škodlivý vliv kladně nabitých elektrických částic. Tak jako na nás působí pozitivně příroda, moře, lesy, jeskyně, vzduch po bouřce nebo dešti, kde je podíl negativně nabitých iontů vysoký, tak solné lampy, předměty a pomůcky vyrobené ze soli pročišťují vzduch a zvyšují tento počet negativně nabitých iontů. Velmi pozitivně působí na zdraví člověkadýchací ústrojí, zlepšují koncentraci, snižují poruchy spánku, tiší příznaky alergií, astmatu, zvyšují obranyschopnost organismu. V neposlední řadě jsou i krásným bytovým doplňkem a vytvářejí pocit harmonie, relaxu a navozují příjemnou atmosféru.

 • Solný svícen srdce uvolňuje negativní ionty, které eliminují škodliviny a pročišťují ovzduší. Solná terapie je velmi účinná při několika onemocněních.

  191,58 Kč
 • Solný svícen trojúhelník s otvory na 3 čajové svíčky pomůže při léčbě potíží s dýchacími cestami a ozdobí každý interiér. Himalájská sůl pomáhá zmírňovat chronické respirační onemocnění, kožní onemocnění, ale pozitivně ovlivňuje i duševní zdraví člověka. Svícen působí i jako ionizátor vzduchu.

  151,25 Kč
 • Svícen z himalájské soli zlepšuje kvalitu vzduchu, pozitivně působí na pokožku, zlepšuje imunitu a spalování tuků. Solný svícen vás na první pohled zaujme vzhledem. Tři opracované kameny z himalájské soli s otvorem na čajovou svíčku jsou postaveny do kovového stojanu.

  352,92 Kč
 • 20%

  Solná aromalampa v sobě snoubí terapeutický účinek himalájské soli s aromaterapií. Solný kámen působí jako ionizátor vzduchu, a tak eliminuje škodliviny z ovzduší a pročišťuje vzduch. Je ideálním pomocníkem při léčbě několika onemocnění.

  761,30 Kč
 • Solná lampa košík je ideální dekorací, která má dokonce léčivé účinky. Solné lampy pročišťují vzduch a pozitivně působí na organismus člověka.

  478,95 Kč
 • Solná lampa růže vyrobená z kvalitní himalájské soli působí jako ionizátor vzduchu, a tak eliminuje škodliviny z ovzduší a pročišťuje vzduch. Je ideálním pomocníkem při léčbě několika onemocnění. 

  599,95 Kč
 • 100%

  Solná lampa s dřevěným podstavcem ve tvaru plamene je vyrobena z himalájské soli těžené v pákistánských dolech. Solný kámen působí jako ionizátor vzduchu a tato ionizace se při rozsvícení lampy zesiluje a pozitivně působí na lidský organismus. Hmotnost solné lampy je cca 2 kg.

  670,55 Kč
 • Solná lampa kostka vyrobená z himalájské soli z pákistánských dolů působí jako ionizátor vzduchu, a tak eliminuje škodliviny z ovzduší a pročišťuje vzduch. Je ideálním pomocníkem při léčbě několika onemocnění. Hmotnost solné lampy je 3,5 kg.

  700,80 Kč
 • Solná lampa s kameny z kvalitní himalájské soli uloženými v kovovém stojanu působí jako ionizátor vzduchu a tato ionizace se při rozsvícení lampy zesiluje. Lampa uvolňuje negativní ionty, které ve vzduchu eliminují škodlivé kladně nabité částice. Hmotnost solné lampy je cca 2,5 kg.

  Vypredaný
 • 66%

  Solná lampa s dřevěným podstavcem z kvalitní himalájské soli z Pákistánských dolů. Solný kámen působí jako ionizátor vzduchu a tato ionizace se při rozsvícení lampy zesiluje. Hmotnost lampy je 2-4 kg.

  Vypredaný
  Reduced price!
 • Solná lampa USB pyramida je ideálním pomocníkem pro zlepšení ovzduší v jakémkoliv prostoru. Díky inhalaci soli dochází k samočištění organismu. Kromě léčivých účinků solná lampa vydává jemné a zklidňující světlo.

  Vypredaný
 • Solná lampa USB plamen po zahřátí uvolňuje do vzduchu částečky soli, které následně zlepšují kvalitu vzduchu v místnosti. Připojení lampy je pomocí USB kabelu. Je ideální do pracovny, dětského pokoje nebo na internát.

  Vypredaný
 • 100%

  Solná lampa koule s dřevěným podstavcem působí jako ionizátor vzduchu, a tak eliminuje škodliviny z ovzduší a pročišťuje vzduch. Ideální pomocník při léčbě několika onemocnění.

  Vypredaný
 • 80%

  Solný svícen kalich je vkusnou dekorací do každého interiéru. Kromě toho, uvolňuje negativní ionty, které eliminují škodliviny a pročišťují ovzduší. Solná terapie je velmi účinná při několika onemocněních, např. při astmatu, depresích, nemocech krevního oběhu a při chorobách trávicího traktu.

  Vypredaný
 • Kabel k solné lampě s jednoduše ovladatelným spínačem, objímkou na žárovku a svorkami na uchycení. Využijte možnost dokoupit si náhradní kabel v případě poškození původního.

  Vypredaný