Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Sedací vaky velké 400 l a více

V této kategorii najdete sedací vaky od objemu 400 litrů a více. Vaky s těmito objemy jsou určeny například na tyto činnosti: hraní hracích konzolí, čtení knih a relax, sledování televize, nebo běžně sezení. Větší vaky od 800 litrů jsou určeny i pro dvojice a při svém objemu jsou relativně lehké.

 • 94%

  Sedací vak polštář modrý je vyrobený z velmi trvanlivého a voděodolného nylonu. Vak je objemný a řadí se mezi velké sedací vaky. Náplň tvoří polystyrenové kuličky.

  1 599,10kč 3 465,00kč
  Reduced price!
 • 100%

  Sedací vak polštář zelený je vyrobený z odolného nylonu. Sedací vak je vhodný nejen do interiéru. Vak má objem 570 litrů. Náplň tvoří polystyrenové kuličky s průměrem 3-4 mm.

  Vypredaný
  Reduced price!
 • 100%

  Sedací vak polštář oranžový je ideální nejen dovnitř bytu. Vak je objemný a velmi pohodlný. Sedací vak má objem 570 litrů, náplň sedacího vaku tvoří polystyrenové kuličky.

  Vypredaný
  Reduced price!
 • Sedací vak fotbalový míč červeno-černý je originálním dárkem, který potěší nejednoho fotbalového nadšence. Sedací vak má objem 335 litrů a spolu s polystyrenovou náplní zaručuje maximální pohodlí.

  2 552,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč hnědo-hnědý je ideální pro každého fotbalového a sportovního nadšence. Je vyrobený z ekokůže, která je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Objem 335 l a polystyrenová náplň zajišťují maximální pohodlí a dokonalé přizpůsobení jakékoliv postavě.

  2 552,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč zeleno-bílý je vyrobený z kvalitní ekokůže, která spolu s polystyrenovým granulátem zaručuje maximální komfort. Ekokůže je snadná na údržbu a šetrná k životnímu prostředí. Dopřejte svým sportovním nadšencům zážitek ze stylového pohodlí.

  2 552,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč hnědo-bílý se dokonale hodí do každého moderního obýváku nebo dětského pokoje. Je vyrobený z ekokůže, která šetří životní prostředí a navíc se velmi snadno čistí. Objem vaku je 335 l. Dopřejte ideální a zdravé sezení každému sportovnímu nadšenci.

  2 552,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč černo-fialový zajišťuje zdravé a pohodlné sezení každému typu postavy. Hodí se do každého obýváku nebo dětského pokoje. Ekokůže, ze které je vyrobený, je šetrná k životnímu prostředí a velmi praktická na údržbu. Potěšte své sportovní nadšence komfortem, který zaručeně ocení.

  2 552,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč černo-zelený je ideálním doplňkem do každého moderního obýváku nebo dětského pokoje. Je vyrobený z ekokůže, která je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Dopřejte každému milovníkovi sportu pohodlné a zdravé sezení.

  2 552,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč černo-černý je díky svému objemu 335 l a polystyrenové náplni maximálně pohodlný a zdravý. Hodí se do každého obýváku a dětského pokoje. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu. Dopřejte komfort každému sportovnímu nadšenci.

  2 552,00kč
 • Sedací vak fotbalový míč bílo-zelený je komfortním a zdravým sezením pro každého milovníka fotbalu. Hodí se do každého obýváku nebo dětského pokoje či baru. Je vyrobený z ekokůže, která se snadno čistí a je šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 335 l.

  2 552,00kč
 • Sedací vak velká hruška modrá je objemný vak, který je velmi pohodlný. Svým tvarem poskytuje dokonalý odpočinek každému typu postavy. Vak je vyrobený z kvalitní ekokůže a vyplněný polystyrenovým granulátem.

  3 015,00kč
 • 100%

  Sedací vak hruška oranžová, který je šitý z ekokůže, je vhodný nejen do interiéru, ale i exteriéru. Oživí každý obývák nebo dětský pokoj a poskytne maximální pohodlí i na terase či balkoně. Objem vaku je 350 l a jeho náplň tvoří polystyrenové kuličky.

  3 015,00kč
 • Sedací vak velká hruška červená je skvělým bytovým doplňkem. Vak je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je praktická na údržbu a šetrná k životnímu prostředí. Je vhodný nejen do interiéru, ale i exteriéru. Má objem 350 l a nabízí maximální komfort pro každého.

  3 015,00kč
 • Sedací vak velká hruška bílá je stylovým doplňkem do každého interiéru i exteriéru. Oživí váš obývák a poskytne maximální komfort. Je vyrobený z ekokůže, která je velmi praktická na údržbu a navíc je šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 350 l.

  3 015,00kč
 • Sedací vak velká hruška zelená je ideální do každého interiéru i exteriéru. Kvalitní ekokůže, ze které je vyrobený, se snadno čistí a také je šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 350 l a díky polystyrenové náplni se dokáže dokonale přizpůsobit každé postavě a poskytnout jí zdravé sezení.

  3 015,00kč
 • Sedací vak velká hruška růžová je pohodlný vak určený pro každý typ postavy. Poskytuje maximálně pohodlné a zdravé sezení. Hodí se do každého obýváku i dětského pokoje, zároveň ho lze použít i v exteriéru. Ekokůže, ze které je vyrobený, je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu.

  3 015,00kč
 • 100%

  Sedací vak velká hruška tmavě hnědá poskytuje maximálně pohodlné a zdravé sezení. Je vhodný do interiéru i exteriéru. Je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a zároveň praktická na údržbu. Objem vaku je 350 l.

  3 015,00kč
 • Sedací vak velká hruška žlutá je moderním doplňkem, který se hodí do každého obýváku či ložnice. Je vhodný jak do interiéru, tak i exteriéru. Objem vaku je 350 l a je vyrobený z kvalitní ekokůže a polystyrenových kuliček, které zajistí maximální přizpůsobení jakékoliv postavě.

  3 015,00kč
 • Sedací vak velká hruška olivová je decentní vak, který je oblíbený napříč všemi věkovými kategoriemi. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu. Hodí se do každého interiéru i exteriéru. Objem vaku je 350 l a náplň tvoří polystyrenový granulát, který se dokonale přizpůsobí jakékoliv postavě.

  3 015,00kč
 • 100%

  Sedací vak velká hruška šedá je vhodný do interiéru i exteriéru. Obývák, ložnice, firma, škola, balkon či zahrada - všude si můžete dopřát pohodlí a zdravé sezení. Vak je vyrobený z ekokůže, která je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnímu prostředí. Objem vaku je 350 l.

  3 015,00kč
 • 100%

  Sedací vak velká hruška limetková je veselý doplněk vhodný do interiéru i exteriéru. Dopřejte si kvalitní odpočinek na praktickém, zdravém a maximálně pohodlném sedacím vaku. Vak má objem 350 l a díky kvalitní polystyrenové náplni se dokonale přizpůsobí každé postavě.

  3 015,00kč
 • Sedací vak velká hruška černá se díky své polystyrenové náplni dokáže dokonale přizpůsobit jakékoliv postavě, a tak jí dopřát maximální komfort. Vak je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a velmi praktická na údržbu. Jeho objem je 350 l.

  3 015,00kč
 • 90%

  Sedací vak velká hruška béžová je vhodný do interiéru i exteriéru. Dopřejte si pohodlí všude - v obýváku, ložnici, firmě, škole nebo i v zahradě, či na balkoně. Je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a praktická na údržbu. Objem vaku je 350 litrů.

  3 015,00kč