Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Ochranné roušky

Textilní ochranné roušky slouží v první řadě jako bariéra. Zabraňují průniku kapiček slin. Člověk je díky nim vystaven podstatně nižšímu množství škodlivin. Roušku na obličej se tedy vyplatí nasadit v případě, pokud se chystáte na místa, kde se zdržuje hodně lidí. Všechny typy roušek nabízejí kromě ochrany i druhý důležitý benefit. Brání tomu, abyste se dotýkali obličeje.

 • 90%

  Dvouvrstvá rouška na obličej je vyrobena z kvalitní a zdravotně nezávadné 100% bavlny. Můžete ji prát při teplotě 95°C a opakovaně použít. Kromě ochrany brání i dotýkání se obličeje.

  50,04kč 79,00kč
  Reduced price!
 • 100%

  Rouška na obličej vyrobená z kvalitní 100% bavlny. Složené je ze dvou vrstev pro lepší ochranu. Po vyprání při teplotě 95°C a vydezinfikování ji můžete znovu použít.

  51,25kč 89,00kč
  Reduced price!
 • 100%

  Dvouvrstvá ochranná rouška na obličej je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a slouží jako bariéra zabraňující průniku kapiček slin. Roušku lze prát a žehlit.

  50,30kč 90,00kč
  Reduced price!
 • 96%

  Ochranná rouška dvouvrstvá slouží jako bariéra před škodlivinami a zabraňuje dotýkání se obličeje. Rouška je vhodná pro opakované použití, může se prát a žehlit.

  50,30kč 90,00kč
  Reduced price!
 • Multifunkční šátek Buff má široké využití. Poslouží jako ochrana před prachem, chladem, kapičkami slin nebo ji využijete jako čelenku či šátek. Vyrobena je ze superstretch materiálu ve složení 96% bavlna a 4% elastan.

  119,00kč
 • Multifunkční kuklu Buff EMI můžete využít jako šátek, čelenku, nákrčník či ochrannou roušku. Je pohodlná a její střih je přizpůsoben střihu obličeje. Kukla je vyrobena z nedráždivého materiálu, který lze prát při max. teplotě 60°C.

  119,00kč
 • Multifunkční kukla Buff EMI v modré barvě vám výborně poslouží během léta i během zimy. Ochrání váš obličej a krk před prachem, studeným větrem a kapičkami slin. Kukla je vhodná na dlouhodobé a opakované nošení, je velmi pohodlná a šetrná k pokožce.

  119,00kč