Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Sedací vaky střední 150-400 litrů

Sedací vaky s objemem od 150 litrů do 400 litrů jsou velmi snadno přenosné. Sedací vaky jsou vhodné do dětských pokojů, obýváků, knihoven nebo univerzit. Sedací vaky vyrobené z ekokůže a nylonu jsou skvělým společníkem na terasu, nebo k bazénu.

 • 100%

  Sedací vak židle nylonová žlutá je pěkný sedací vak, který potěší nejen děti. Židle má objem 250 litrů a lze ji umístit i do exteriéru. Náplň tvoří polystyrenové kuličky.

  1 200 Kč 2 620 Kč
  Reduced price!
 • Sedací vak židle nylonová černá má objem 250 litrů. Sedací vak je vyroben z materiálu, který je voděodolný. Sedací vak lze umístit k bazénu nebo na terasu.

  1 200 Kč 2 620 Kč
  Reduced price!
 • Sedací vak židle v růžovém barevném provedení zaujme už na první pohled a jejím umístěním do interiéru jednoznačně oživíte jakoukoliv pokoj.

  1 200 Kč 2 620 Kč
  Reduced price!
 • Sedací vak židle nylonová zelená je odolný a trvanlivý vak, vhodný i do exteriéru. Sedací vak židle zelená má objem 250 litrů.

  1 200 Kč 2 620 Kč
  Reduced price!
 • 100%

  Sedací vak židle oranžová je vyroben z nylonu. Vak lze umístit na terasu, balkon, k bazénu nebo si ho vzít na rodinné posezení venku. Sedací vak židle oranžová má objem 250 litrů.

  1 200 Kč 2 620 Kč
  Reduced price!
 • Sedací vak židle nylonová červená je skvělou náhradou dřevěného nábytku. Židle červená má objem 250 litrů. Sedací vak je možné umístit do exteriéru. Náplň tvoří polystyrénové kuličky.

  1 200 Kč 2 620 Kč
  Reduced price!
 • 100%

  Sedací vak basketbalový míč je ideální vak pro každého sportovního nadšence, malého i velkého. Díky přizpůsobivé polystyrenové náplni poskytne pohodlné a zdravé sezení. Je vyrobený z ekokůže, která se snadno udržuje. Objem vaku je 335 litrů.

  1 795 Kč
 • 100%

  Sedací vak hruška limetková je jako stvořený do dětského pokoje nebo obýváku. Ve svěží limetkové barvě oživí a zaujme. Vak je vyrobený z kvalitní ekokůže, která se snadno udržuje a zároveň šetří životní prostředí. Jeho objem je 335 litrů.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak hruška béžová je univerzální a elegantní doplněk do každé domácnosti. Hodí se do obýváku, dětského pokoje i ložnice. Vak má objem 335 l a je vyrobený z ekokůže, která je praktická na údržbu. Polystyrenová náplň poskytuje pohodlné a zdravé sezení.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak hruška oranžová je vyrobena z ekokůže, která se snadno udržuje. Vak má objem 335 l a díky své polystyrenové náplni se přizpůsobí postavě a dopřává jí zasloužený komfort a zdravou oporu.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vaky míče jsou velmi originálním doplňkem a skvělým dárkem nejen pro děti. Vaky mají objem 335 litrů. Materiál ekokůže, ze které jsou vyrobeny, se snadno ošetřuje a navíc je šetrná k životnímu prostředí.

  2 555 Kč
 • 80%

  Sedací vak fotbalový míč bílo-modrý je jako stvořený pro všechny nadšence sportu. Kvalitní ekokůže, která se snadno čistí a polystyrenový granulát uvnitř zajišťují nejvyšší komfort. Vak má objem 335 l.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak hruška světle hnědá poskytne maximální pohodlí každému. Hodí se do obýváku, ložnice i dětského pokoje. Vak je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí a velmi praktická na údržbu. Objem vaku je 335 litrů.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč limetkovo-bílý je ideální doplněk do každého dětského pokoje nebo moderního obýváku. Oživte prostor domova praktickým a zdravým sezením. Je vyrobený z ekokůže, která je praktická na údržbu a navíc je šetrná k životnímu prostředí. Objem 335 litrů a polystyrenová náplň dopřeje dokonalé pohodlí každému milovníkovi sportu.

  2 555 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč červeno-bílý má objem 335 l a díky kvalitní polystyrenové výplni je maximálně pohodlný a přizpůsobivý jakékoliv postavě. Ekokůže, ze které je vak vyrobený, je praktická a šetrná k životnímu prostředí. Dopřejte každému milovníkovi sportu zážitek nejvyššího komfortu.

  2 555 Kč
 • 94%

  Sedací vak hruška černá je pohodlným doplňkem každé domácnosti. Vak má objem 335 litrů. Ušitý je z ekokůže, která se snadno udržuje. Polystyrenová náplň se přizpůsobí každému typu postavy a dopřává jí tak maximální komfort.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč červeno-černý je skvělým dárkem pro malého i velkého fotbalistu. Zároveň je ideální jako doplněk do dětského pokoje nebo také baru. Vak má objem 335 litrů a je vyplněný polystyrenovými kuličkami.

  2 555 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč modro-bílý je vyrobený z kvalitní ekokůže, která je praktická na údržbu a zároveň je šetrná k životnímu prostředí. Objem 335 litrů a náplň z polystyrenového granulátu zajišťuje dokonalé pohodlí nejen pro fotbalové nadšence.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak hruška zelená je ideální doplněk do každého dětského pokoje i obýváku. Objem vaku je 335 l a je vyrobený z ekokůže, která je šetrná k životnímu prostředí. Polystyrenová náplň zajišťuje přizpůsobení postavě, a také maximální pohodlí a zdravé sezení.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč bílo-limetkový rozzáří prostor a dopřeje maximální pohodlí každému fotbalovému nadšenci. Je vyrobený z kvalitní ekokůže a naplněný polystyrenovými kuličkami. Objem vaku je 335 l.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč černo-bílý je skvělým doplňkem pro každého sportovního nadšence. Kvalitní ekokůže je šetrná k životnímu prostředí a zároveň je velmi praktická na údržbu. Objem 335 litrů a polystyrenová náplň zajišťují maximální komfort.

  2 555 Kč
 • Sedací vak fotbalový míč bílo-červený je ideálním dárkem pro každého milovníka fotbalu a sportu. Vak je z trvanlivé ekokůže, která se snadno udržuje. Vak má objem 335 litrů. Dopřejte vašim sportovním nadšencům radost z pohodlného a zdravého sezení.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak fotbalový míč bílo-šedý je ideální pro každého milovníka sportu a fotbalu. Kvalitní ekokůže a náplň polystyrenového granulátu zajišťují nejvyšší kvalitu a maximální pohodlí. Objem vaku je 335 l.

  2 555 Kč
 • 100%

  Sedací vak hruška semišová zelená je vyrobený z jemného semiše, který je příjemný na dotek a naplněný polystyrenovými kuličkami. Vak se dokonale přizpůsobí postavě a poskytne jí tak pohodlné a zdravé sezení. Objem vaku je 335 l. Hodí se do obýváku, ložnice i dětského pokoje.

  2 555 Kč