Dezinfekce
-
- Sleva -60%
- 0%
VyprodánoDezinfekce na ruce ve formě roztoku je pravou volbou na rychlou a bezpečnou dezinfekci rukou. Díky podílu etanolu až 80% je roztok vysoce účinný. Má baktericidní a virucidní účinek. Obsahuje také glycerol, který zároveň pokožku zvláčňuje a hydratuje. Roztok se neoplachuje.
-
- Sleva -40%
Skladem225 Kč375 KčÚčinná dezinfekce na ruce ve formě roztoku. Je ideální volbou na rychlou a bezpečnou dezinfekci rukou. Díky vysokému podílu Etanolu až 80% roztok má roztok baktericidní a virucidní účinek již do 30 sekund od použití. Glycerol, který obsahuje, pokožku zvláčňuje a hydratuje. Roztok je bezoplachový.
-
- Sleva -40%
- 0%
VyprodánoDezinfekční roztok s objemem 60 ml je ideální na cesty do každé kabelky, batohu či tašky. Spolehlivá ochrana vždy po ruce. Jeho vysoký podíl účinné látky až 80% ničí choroboplodné zárodky již do 30 sekund. Obsahuje i glycerol pro hydrataci a zvláčnění pokožky rukou. Neoplachuje se.