Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Látka metráž

Nejširší výběr látky a metráže na Slovensku. Metrový textil, tisíce metrů z každého vzoru. Velkoobchod a maloobchod s metráží. Bavlněné, saténové i damaškové látky. Levné látky online. Na prodej látky po metrech, případně v celých kotoučích. Luxusní látky z jedné z nejkvalitnějších bavlny na světě, a to bavlny delux, která se vyznačuje hustotou tkaní, pevností a trvanlivostí, ale zároveň i jemností. Ideální nejen na povlečení, ale i na výrobu různých dekoračních prvků do domu, bytu či na chalupu. Oceníte je při výrobě dekoračních polštářů, závěsů, přehozů a jiných. Metrové látky vhodné do jakékoliv místnosti.

 • 100%

  Bílá bavlněná látka je vyrobena ze 100% hustě tkané bavlny delux. Vyznačuje se vlastnostmi jako jemnost, pevnost, trvanlivost, kvalita a zvýšená gramáž až 140 g/m². Šířka metráže je 140 cm. Použít ji můžete na výrobu bytových textilií, ochranných prostředků či oděvů.

  166,56kč
 • 100%

  Látka metráž vyrobená ze 100% bavlny delux s moderním vzorem, využijete ji jako látku na závěsy, povlečení, polštáře nebo všude tam, kde potřebujete. Šířka látky je 140 cm.

  Vypredaný
 • 100%

  Bavlněná látka Dots je vyrobena z kvalitní 100% bavlny delux a má vlastnosti jako trvanlivost, pevnost, jemnost. Vyznačuje se také vyšší gramáží a hustotou tkaní. Díky barevné stálosti ji můžete prát při teplotě 60°C. Šířka látky je 140 cm.

  83,00kč
 • Bavlněná látka Dots je vyrobena z velmi kvalitní 100% bavlny delux. Potěší vás vlastnosti jako trvanlivost, pevnost, jemnost. Kromě toho má vyšší gramáž, hustotu tkaní a je barevně stálá, proto ji můžete prát i při teplotě 60°C. Šířka látky je 140 cm.

  83,00kč
 • Tyrkysová látka s názvem Split je trvanlivá, pevná a kvalitní látka určená na šití. Díky 100% bavlně delux je také barevně stálá a hustě tkaná. Šířka látky je 140 cm.

  83,00kč
 • Zeleno-černá bavlněná látka s názvem Split zaujme nejen svým moderním provedením, ale i vlastnostmi. Je trvanlivá, pevná, kvalitní, barevně stálá a hustě tkaná. Šířka látky je 140 cm.

  83,00kč
 • Bavlněná látka s nestárnoucími tečkami je ideální na šití povlečení či bytových doplňků. Potěší vás i jemnost, trvanlivost, barevná stálost, hustota tkaní. Šířka látky je 140 cm.

  83,00kč