Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Látka metráž

Metrový textil, tisíce metrů z každého vzoru. Velkoobchod a maloobchod s metráží. Levné látky online. Na prodej látky po metrech, případně v celých kotoučích. Luxusní látky z jedné z nejkvalitnějších bavlny na světě, a to bavlny delux, která se vyznačuje hustotou tkaní, pevností a trvanlivostí, ale zároveň i jemností. Ideální nejen na povlečení, ale i na výrobu různých dekoračních prvků do domu, bytu či na chalupu. Oceníte je při výrobě dekoračních polštářů, závěsů, přehozů a jiných. Metrové látky vhodné do jakékoliv místnosti.

 • 100%

  Bílá bavlněná látka je vyrobena ze 100% hustě tkané bavlny delux. Vyznačuje se vlastnostmi jako jemnost, pevnost, trvanlivost, kvalita a zvýšená gramáž až 140 g/m². Šířka metráže je 140 cm. Použít ji můžete na výrobu bytových textilií, ochranných prostředků či oděvů.

  95 Kč
 • Bílá bavlněná látka metráž vyrobená ze 100% kvalitní bavlny delux. Její vlastnosti jako jemnost, pevnost, trvanlivost, kvalita, hustota tkaní a zvýšená gramáž až 140 g/m2 oceníte při výrobě bytových textilii, ochranných prostředků i oděvů. Šířka metráže je 160 cm.

  105 Kč
 • 100%

  Látka metráž Řím černá CNM je vyrobena ze 100% bavlny Don, jedné z nejkvalitnějších bavlny na současném trhu. Syté barvy a moderní vzor vydrží dlouho i při častém používání a praní. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • 100%

  Látka metráž Řím tyrkysová je vyrobena ze 100% bavlny deluxe. Je jemná, pevná a trvanlivá. Hravé tyrkysové tečky oživí vaši domácnost. Záleží jen na vás, na co tuto látku použijete. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • 100%

  Látka metráž je vyrobena z jemné 100% bavlny. Syté barvy a moderní vzor vydrží dlouhou dobu i při častém používání a praní. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • 100%

  Bavlněná látka Dots je vyrobena z kvalitní 100% bavlny delux a má vlastnosti jako trvanlivost, pevnost, jemnost. Vyznačuje se také vyšší gramáží a hustotou tkaní. Díky barevné stálosti ji můžete prát při teplotě 60°C. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Bavlněná látka Dots je vyrobena z velmi kvalitní 100% bavlny delux. Potěší vás vlastnosti jako trvanlivost, pevnost, jemnost. Kromě toho má vyšší gramáž, hustotu tkaní a je barevně stálá, proto ji můžete prát i při teplotě 60°C. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Tyrkysová látka s názvem Split je trvanlivá, pevná a kvalitní látka určená na šití. Díky 100% bavlně delux je také barevně stálá a hustě tkaná. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Zeleno-černá bavlněná látka s názvem Split zaujme nejen svým moderním provedením, ale i vlastnostmi. Je trvanlivá, pevná, kvalitní, barevně stálá a hustě tkaná. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Bavlněná látka s nestárnoucími tečkami je ideální na šití povlečení či bytových doplňků. Potěší vás i jemnost, trvanlivost, barevná stálost, hustota tkaní. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Bavlněná látka s tradičním a opět moderním vzorem našich babiček. Je vyrobena ze 100% bavlny delux, trvanlivá, pevná, kvalitní, barevně stálá a hustě tkaná. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Kvalitní látka na šití vyrobená z hustě tkané 100% bavlny delux. Je charakteristická hustotou tkaní, trvanlivostí, barevnou stálostí a jemností. Využít ji můžete na výrobu oděvů různého druhu, bytových doplňků či ochranných prostředků. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Kvalitní bavlněná látka na šití vyrobená z hustě tkané 100% bavlny delux, která je charakteristická hustotou tkaní, trvanlivostí, barevnou stálostí a jemností. Využijete ji na výrobu oděvů různého druhu, bytových a textilních doplňků či ochranných prostředků. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • 100%

  Látka metráž vyrobená ze 100% bavlny delux s moderním vzorem, využijete ji jako látku na závěsy, povlečení, polštáře nebo všude tam, kde potřebujete. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Bavlněná látka vyrobená ze 100% bavlny delux se řadí mezi nejkvalitnější na trhu. Charakterizuje ji jemnost, trvanlivost, odolnost, hustota tkaní i barevná stálost. Praní je možné i na 60°C. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Kvalitní látka metráž z hustě tkané 100% bavlny delux. Vyznačuje se hustotou tkaní, trvanlivostí, barevnou stálostí, pevností i jemností. Použijete ji na výrobu bytových doplňků, oděvů či ochranných prostředků. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • 100%

  Kvalitní látka na šití s lidovým motivem vyrobená z hustě tkané 100% bavlny delux. Charakteristická je hustotou tkaní, trvanlivostí, barevnou stálostí, pevností i jemností. Využít ji můžete na výrobu bytových doplňků či ochranných prostředků. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • 100%

  Bavlněná látka s námětem lidové výšivky vás zaujme svým jakoby vyšívaným vzorem. Kromě toho vás potěší i její jemnost, trvanlivost, barevná stálost, hustota tkaní a pevnost. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Bavlněná látka metráž na šití s lidovým motivem. Vyrobena je z hustě tkané 100% bavlny delux. Charakteristická je pro ni hustota tkaní, pevnost, trvanlivost, barevná stálost i jemnost. Využít ji můžete na výrobu oděvů či bytových doplňků. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Látka metráž Dolce šedo-zelená je kvalitní látka s jednoduchým a moderním vzorem. 100% bavlna delux je charakteristická svou hustotou tkaní, jemností i barevnou stálostí. Šířka látky je 140 cm.

  Vypredaný
 • Bavlněná látka s motivem aut je vyrobena ze 100% jemné, trvanlivé a kvalitní bavlny delux. Nedráždí citlivou dětskou pokožku a i po vícenásobném praní si zachová své vlastnosti jako barva, jemnost, pevnost. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Bavlněná látka s dětským motivem je vyrobena ze 100% jemné bavlny delux, která je trvanlivá, barevně stálá, kvalitní a nedráždí ani citlivou dětskou pokožku. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Látka metráž Londýn je vyrobena z jemné 100% bavlny. Syté barvy a moderní vzor vydrží dlouhou dobu i při častém používání a praní. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč
 • Bavlněná látka metráž je vyrobena ze 100% hustě tkané bavlny delux. Své vlastnosti si zachovává i po vícenásobném praní. Šířka látky je 140 cm.

  85 Kč