Žínka bílá 4 ks EMI

Sada multifunkčních kvalitních žínek z měkkého a savého materiálu. Univerzální a levné žínky na nečistoty každého druhu. V bílé barvě. Žínka zlepší celkovou hygienu ve vašem bytě.

Cena
105 Kč s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Více informací
  • Recenze

Více informací

Jednoduché a levné kuchyňské žínky. Jsou víceúčelové, kromě kuchyně a koupelny je lze používat v hotelích, školách, školkách, ubytovnách. Ideální řešení, jak se zbavit špíny od nábytku až po sporák. Jsou navrženy tak, aby šetřily povrch a dlaně osoby, ale aby nešetřily špínu a fleky. Mohou se použít i na mytí celého těla. Textilní látka žínky tvoří měkký a savý materiál. S materiálem, který má žínka, je velmi odolná a dobrá na čištění prachu nebo mastných fleků. Žínky lze prát do 60°C. Ať jste junior nebo senior, tak se žínkou snadno vyčistíte špínu či nádobí.

Balení obsahuje 4 kusy kvalitní žínky.

Barevné žínky více okouzlí, a o to bude větší radost při čištění špinavých nebo zaprášených ploch. Vybírat můžete ze žínek v různých barvách.

Vlastnosti:

  • materiál: froté 80% bavlna, 20% polyester 
  • barva: bílá
  • rozměr žínky: délka 10 cm, šířka 14 cm, hloubka 4 cm 
  • počet houbiček v balení: 4 ks 

Využití žínky:

V každé domácnosti narazíme na problém s vylitou vodou nebo prachem, který tvoří nedílnou součást každé domácnosti. Kombinací žínky a čisticího prostředku vyčistíte i ty nejzákeřnější fleky. Dřevěný nábytek si žádá menší údržbu. Nábytek setřením Diavou nebo jiným prostředkem i díky hladkému a měkkému povrchu žínky bude volně dýchat. Kromě toho vůně, která je v Diavě, bude neustále vonět. Váš byt, když budete přetírat jakýkoliv předmět žínkou, bude pouštět vůni, dokud ji nevyperete. Po důkladném setření se bude každá vyčištěná plocha lesknout.  

Na prach z nábytku použijte žínku, prach zůstane v ní. Prach nerozvíříte po místnosti a na to, abyste se zbavili nečistot usazených na utěrce, stačí pouze jednoduše umýt. U nás zakoupíte bez problémů pomocníky pro vaši domácnost. 

Buďte první a napište svůj názor!

Napsat recenzi

Žínka bílá 4 ks EMI

Žínka bílá 4 ks EMI

Sada multifunkčních kvalitních žínek z měkkého a savého materiálu. Univerzální a levné žínky na nečistoty každého druhu. V bílé barvě. Žínka zlepší celkovou hygienu ve vašem bytě.