Sůl do koupele s Aloe Vera 1200 g EZO

Sůl do koupele s Aloe Vera 1200 g EZO

Skladem. Můžete mít:

04.10.2022   s  Kurýr DPD

79 Kč včetně DPH

Sůl do koupele s Aloe Vera má hojivé účinky, zlepšuje vzhled malých jizev, pomáhá při revmatismu a tiší bolest svalů a kloubů. Díky své příjemné vůni je ideální pro relax po hektickém dni. Je dermatologicky testována a vyrobena na Slovensku bez obsahu mikroplastů.

Množství

Sůl do koupele uvolňuje tělo a mysl

Sůl do koupele pozitivně působí na lidský organismus. Sůl a její blahodárné účinky znali již naši předkové. Velmi dobře věděli o antibakteriálních a antimykózních vlastnostech soli. Považovali ji za všestranný lék a používali ji i do koupelí. Koupel představovala relax a přidáním soli si vytvořili "novodobé wellness". Každá koupel poskytuje organismu regeneraci těla i mysli. Když však přidáme do koupele sůl, která kromě základních prvků obsahuje i minerály jako hořčík, draslík, sodík, vápník a bromid, napomáháme léčení a tišení příznaků mnoha nemocí. Sůl do koupele hraje důležitou roli při relaxaci a léčbě kožních, nervových a svalových onemocnění. Minerální látky obsažené v solích do koupele se snadno vstřebávají přes pokožku, zlepšují její texturu, vyživují ji, hydratují ji, pomáhají při odstraňování příznaků nepříjemných kožních nemocí jako lupénka, ekzém, rohovatění pokožky, svědění, suché nebo mastné pokožky. Velmi účinně působí při detoxikaci organismu, odstraňují únavu, uvolňují napjaté svalstvo. Soli do koupele obsahují živiny, které pokožku udržují měkkou, hladkou a vláčnou.

Vonná koupelová sůl s Aloe Vera uvolňuje vnitřní napětí a představuje ideální relax po náročném dni. Napomáhá při bolestech hlavy, migréně, ekzémech a jiných kožních problémech. Má hojivé účinky a zlepšuje vzhled malých jizev a jiných nedokonalostí. Pomáhá při revmatismu a účinně tiší bolest svalů a kloubů. Napomáhá při vysokém krevním tlaku a zlepšuje cirkulaci krve. Zabezpečuje pro tělo širokou škálu potřebných vitamínů a minerálů.

sůl do koupele s Aloe Vera

Výhody soli do koupele s aloe vera

  • pomáhá při revmatismu
  • uvolňuje tělo a mysl při nervovém nebo fyzickém vypětí
  • má hojivé účinky
  • napomáhá při vysokém krevním tlaku
  • hydratuje pokožku a zachovává ji jemnou a zdravou

Návod k použití

Rozpusťte ve vaně 2 víčky soli (cca 60 litrů vody s teplotou 38-45°C). Délku koupele doporučujeme na 15 až 25 minut. Následně se opláchněte čistou vodou a dopřejte si hodinu relax zabalený v teple, čímž zvýšíte účinek soli. Při koupeli nohou rozpusťte ve vaně 1 víčko soli a ponořte nohy. Taková koupel se doporučuje opakovat 2-3x týdně.

3800,09

Recenze produktu

Průměrné hodnocení

0.0
0 Recenze
Vynikající 0
Dobré 0
Střední 0
Špatné 0
Hrozné 0

  • Recenze (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Je to užitečné? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napište komentář
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Reply
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Reply

Mohlo by se vám také líbit