• -26,71%

Matrace Exclusive EMI

12 237,54 Kč včetně DPH
16 697,70 Kč včetně DPH

Matrace Exclusive EMI je tím nejluxusnějším, co trh nabízí. Kombinuje přírodní materiály - paměťovou pěnu a vysoce kvalitní polyuretanovou pěnu. Celková tloušťka matrace je 24 cm a nosnost je do 150 kg. Záruka 6 let

Rozměr matrace
Množství

Tento produkt si prohlíží 23 lidí
 

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

Jednoduché vrácení zboží

Matrace Exclusive EMI - nejkvalitnější matrace na trhu, kterou ocení i ti nejnáročnější zákazníci

Matrace Exclusive EMI je díky svým vlastnostem a kvalitě materiálu ideální matrací i pro ty nejnáročnější zákazníky. Sestává z přírodních materiálů - její jádro tvoří nejkvalitnější paměťová pěna Classic, prodyšná 7-zónová paměťová pěna Bio Green a vysoce kvalitní polyuretanová pěna, která se vyznačuje hustší strukturou, což zajišťuje skutečně dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Polyuretanová pěna je ekologický a zdraví neškodný materiál. Velkou předností matrací z polyuretanové pěny jsou i jejich ortopedické vlastnosti. Tyto vlastnosti matrace z PUR pěny získávají profilováním a kombinováním vrstev různou tuhostí (nejčastěji tvrdší střed a měkčí vrstvy na povrchu). PUR pěny se vyrábějí zpěňováním vysoce kvalitních surovin a materiálů. Hustota PUR pěny v matraci Exclusive je 35 kg/m3, což je zárukou toho, že matrace se ani po delším používání neproleží a udrží svůj elastický tvar. Z matrace Exclusive EMI se rychle stane váš dokonalý společník na dlouhá léta.

               Matrace_Exclusive                  

Druhou vrstvu tvoří nejkvalitnější paměťová pěna Classic, která se v matracích používá. Její hustota je 50 kg/m3. To zajišťuje ještě delší životnost a stálost; matrace se tedy neproleží ani po letech používání. Tato paměťová pěna se přirozeně přizpůsobuje křivkám těla. Zároveň má speciální buněčnou strukturu, reaguje na teplotu těla a tlakové body. Matrace proto při tlaku změní svou strukturu a přizpůsobí se obrysům těla a následně vás podpoří v částech, kde je to potřeba. Snižuje tlak právě na body těla, které jsou v poloze vleže nejvíce zatěžovány, jako krk, ramena, kolena, boky a kotníky. Když se tlak na tělo sníží, dochází ke zlepšené cirkulaci tělesných tekutin. Materiál, ze kterého je paměťová pěna zhotovena, je jemný, lehký a příjemný na dotek. Při styku s pokožkou nedráždí.

Třetí vrstvu matrace tvoří paměťová pěna Bio Green, která obsahuje 7-zónovou masážní linii pro lepší požitek ze spánku. Perforace zajišťuje odvětrávání matrace a spolu s příjemným masážním efektem zlepšují cirkulaci krve. Spolu vytvoří dokonalý celek a poskytují kvalitní a ničím nerušený spánek

Matrace s paměťovou pěnou jsou ideální pro manželské postele. Klasické matrace nemají vlastnosti jako paměťová pěna, a tak cítíte a vnímáte během spánku každý pohyb, případně zvuky vašeho partnera. Paměťová pěna tyto pohyby a zvuky tlumí

Matrace Exclusive si své kvalitativní vlastnosti udrží i při zátěži 150 kg, což je maximální doporučené zatížení matrace. Matrace má celkovou tloušťku 24 cm, díky čemuž se na ní nejenom výborně spí a odpočívá, ale snadno se z ní i vstává. Vrstvy matrace jsou slepeny nejkvalitnějším švýcarským lepidlem založeným na vodní bázi, ne acetonové. To zajišťuje pevnější spoj než u pěny. Tvrdost matrace Exclusive je 2, na stupnici, kde je 1 nejměkčí matrace a 5 nejtvrdší. Záruka na matraci je 6 let.

Kvalitní matrace se dvěma povlaky

Matrace Exclusive obsahuje dva povlaky - vnitřní a vnější. Vnitřní povlak Aloe Vera je vyrobený z odolného a antialergického PES vlákna, které je napuštěno výtažky z aloe. Díky výjimečným účinkům této rostliny má matrace antibakteriální a antimykotické vlastnosti, působí pozitivně na pokožku a chrání před mikroby. Tento povlak slouží k ochraně matrace před světlem, díky čemuž si zachovává nejvyšší kvalitu. Jeho gramáž je více než 440 g/m2Povlak je prošívaný a má zapínání na zip.

Vnější povlak Argento je vyrobený také z odolného a antialergického PES vlákna, do kterého jsou však vpletena stříbrná vlákna. Díky skvělým vlastnostem stříbra má povlak antibakteriální a antimykotické vlastnosti, působí pozitivně na pokožku a lidské tělo chrání i před nákazou mikroby. Povlak je snadno snímatelný a jeho antibakteriální vlastnosti můžete posílit vypráním na 60°C teplotě. Blahodárné účinky na pokožku a zároveň i klidný spánek zajišťují aminokyseliny, enzymy a minerální látky z výtažků stříbra. Během spánku na matraci Exclusive EMI si vaše tělo odpočine, pokožka se hydratuje a promasírují se svaly. 

Matrace_Exclusive_EMI

Široká nabídka rozměrů pro postele různých druhů

V naší nabídce najdete tuto matraci až v patnácti různých rozměrech. Svým zákazníkům nabízíme velikosti pro jednolůžkové postele, ale i matrace vhodné pro manželské postele nebo jedince, kteří se prostě jen rádi v posteli rozvalují. 

O výjimečných a trvanlivých vlastnostech této matrace jsme přesvědčeni natolik, že vám na ni nabízíme až 6-letou záruční lhůtu.

Vlastnosti:

 • materiál matrace: paměťová pěna a vysoce kvalitní polyuretanová pěna
 • výška: 24 cm
 • tolerance rozměru matrace: +-2%
 • hustota PUR pěny: 35 kg/m3
 • hustota obou paměťových pěn: po 50 kg/m3
 • váhová kategorie: do 150 kg (T2)

Výhody matrace Exclusive EMI:

 • velmi kvalitní matrace z paměťové a PUR pěny
 • obsahuje dva povlaky - vnitřní s výtažky z Aloe Vera, vnější s výtažky stříbra
 • má antialergické vlastnosti
 • má antibakteriální vlastnosti
 • má výborné ortopedické vlastnosti
 • v nabídce až 15 druhů rozměrů
 • možnost atypického rozměru
 • záruka až 6 let
 • má dlouhou životnost

Záruka kvality

O výjimečných a trvanlivých vlastnostech této matrace svědčí také německé certifikáty Öeko-Tex Standard 100 a Eco Passport. Materiály použité na povrchový povlak, samotné jádro matrace a lepidlo pro spojení vrstev byly testovány na škodlivé látky. Po splnění přísných kritérií je tedy výrobek neškodný pro lidské zdraví. Testy jsou prováděny a certifikáty vydávané výhradně nezávislými zkušebními instituty.

novy_certifikat_kvality

Ean: 2000000072685

Datový list

Materiál matrace
PUR pěna
Paměťová pěna
Paměťová pěna Bio Green
Tuhost matrace
T 2
Doporučené zatížení
do 150 kg
Barva
Bílá
Výška matrace
do 25 cm
Druh matrace
Exclusive
Rozměr matrace
80 x 190 cm
80 x 195 cm
80 x 200 cm
85 x 195 cm
90 x 200 cm
120 x 200 cm
140 x 200 cm
160 x 200 cm
180 x 200 cm
Typ matrace
Sendvičový
Z pur pěny
Potah
Spodní vrstva a vrchní vrstva na zip
Hustota pěny
35 kg/m3
50 kg/m3
Pratelné povlečení
Ano

Recenze produktů / Otázky a odpovědi

Průměrné hodnocení

4.6
5 Recenze
Vynikající 12
Dobré 8
Střední 0
Špatné 0
Hrozné 0

 • Recenze (5)
 • Otázky a odpovědi (1)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Je to užitečné? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napište komentář

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpovědi @ANSWERS_NB@ Oblíbené @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nelíbí se @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Komentáře @COMMENTS_NB@
Napište odpověď Přidat komentář
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Odpověď
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Přidat komentář @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpověď

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpověď

Mohlo by se vám také líbit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt: