• Vyprodáno
Madlo sklopné AWD

Madlo sklopné AWD

2 475 Kč včetně DPH

Bezpečnostní sklopné madlo je určeno pro bezpečný přesun, vstávání a sedání imobilních osob a seniorů. Pro bezpečný úchyt je na povrchu madla do koupelny použitý protiskluzový materiál. Madlo se dá jednoduše a rychle připevnit.

Množství
Vyprodáno

Bezpečný přesun, vstávání i sedání pro imobilní pacienty nebo seniory

Bezpečnostní madlo do koupelny zvyšuje ochranu a bezpečnost při přesunu osoby z místa, které může být kluzké. Zvláště po koupeli, kdy je vana mokrá a kluzká a musíte se dostat z vany ven. Aby se zabránilo pádu, potřebujete oporu při přesunu na místo, kde je kluzká plocha menší. Bezpečnostní madlo zjednoduší pohyb ve vaně, sprchovém koutu nebo jiném velmi důležitém nebo nebezpečném místě, kde si myslíte, že bude potřeba. Poslouží i na WC, kde seniorům usnadní sedání a vstávání. Madlo se dá jednoduše a rychle připevnit na místo, kam si určíte. Díky funkci sklopení ho můžete po použití sklopit.

Je skvělým společníkem pro každou mokrou a kluzkou podlahu, protože zvyšuje mobilnost a bezpečnost koupelny. Madlo je vyrobeno z nerezové oceli.

bezpečnostní madlo do koupelny

Vlastnosti madla pro seniory

 • rozměr: 14 x 7,5 x 64,5 cm
 • barva: bílá
 • materiál: nerezová ocel + plast
 • nosnost: 110 kg

Výhody bezpečnostního madla

 • zvyšuje bezpečnost 
 • vhodné pro prakticky každou vanu
 • zvyšuje stabilitu
 • protiskluzová vrstva
 • bezpečné sedání i vstávání
 • sklopné

Bezpečnost v koupelně:

V domácnosti je koupelna z hlediska bezpečnosti nejrizikovějším prostorem, kde se nejčastěji konají úrazy. Neopatrností se stávají situace, jejichž výsledkem jsou drobná zranění, zlomeniny, zablokovaná záda nebo vykloubení končetin. Nejjednodušší metodou, jak se vyhnout úrazům, je prevence v podobě začlenění bezpečnostních prvků do vaší koupelny.        

Nejvíce úrazů vzniká při uklouznutí, dbejte proto na suché podlahy v koupelně, Bez ohledu na to, zda máte podlahu z méně nebo více kluzkého nebo leštěného povrchu, udržujte ji suchou a výstupní místa z vany nebo sprchového koutu vybavte koupelnovými doplňky, jakými jsou: podložka, kobereček, bezpečnostní madlo.    

Pokud budou koupelnu používat starší lidé, je vhodnější místo vany instalovat sprchový kout. Ten doplňte o (dřevěné, kompozitní nebo textilní) sklopné sedátko. Pokud je to možné, sprchovou vaničku zapusťte do podlahy, nebo místo ní použijte odtokový žlab. Vytvoříte tak bezbariérový vstup.

Nezapomínejte na madla. Ta umístěte na všech místech, kde je potřeba použít při pohybu (vstávání, sedání) oporu. Určitě madlo umístěte u toalety, bidetu, vany, sprchového koutu, umyvadla.  

V koupelně, kterou používá i malé dítě, určitě zvažte možnost umístění schůdků, stolečku s protiskluzovou úpravou k umyvadlu. Také doporučujeme volit variantu termostatických baterií, kde je eliminována možnost opaření dítěte.       

Bezpečnostní prvky v koupelně nemusí plnit pouze praktickou funkci. Při správném výběru se mohou stát zajímavým designovým doplňkem a v případě textilií (podložka, kobereček) doplňují barevné schéma celé koupelny.

AWD02331416

Datový list

Dodání
do 24 hodin
Barva
Bílá
Nové

Recenze produktu

Průměrné hodnocení

0.0
0 Recenze
Vynikající 0
Dobré 0
Střední 0
Špatné 0
Hrozné 0

 • Recenze (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Je to užitečné? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napište komentář
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Reply
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Reply

Mohlo by se vám také líbit