

Dětské povlečení Cesta EMI je ideální povlečení pro děti a chlapce, kteří mají rádi auta. Motiv cesty a zelené barevné provedení okamžitě oživí dětský pokoj. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, která poskytuje kvalitu a trvanlivost při dlouhodobém používání. Zapínání je řešeno pomocí knoflíků.
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Jednoduché vrácení zboží
Povlečení dětské Cesta EMI je velmi oblíbené zejména díky vlastnostem, kterými disponuje. Bavlněné vlákno je již odpradávna získáváno z plodů keře bavlníku a v současnosti je přítomno ve většině vyráběných textilií. Bavlněné vlákno a tkaniny z něj zhotovené disponují vlastnostmi, kvůli kterým se stala bavlna natolik oblíbená, obzvláště při výrobě ložního povlečení. Bavlna má dobrou pevnost, která se za mokra dokonce zvyšuje a z tohoto důvodu je součástí mnoha výrobků, zejména těch vyžadujících časté praní. Povlečení dětské Cesta je velmi oblíbené, zejména díky vlastnostem, kterými disponují. Jsou to zejména pevnost, trvanlivost a kvalita, i po několikanásobném praní jsou jako nové. Síla texového přízi povlečení je (o/ú) 25,5/22. Gramáž materiálu je 120 g/m2.
Zapínání povlečení je vyřešeno pomocí plastových knoflíků, díky kterým určitě zvládne navlékání a svlékání povlečení i váš malý rošťák. Jejich praní však doporučujeme převzít pod vaši kontrolu – stačí je otočit naruby a prát při 40°C teplotě.
Prostěradlo bílé jersey je vyrobeno z bavlny a ušito na Slovensku. Prostěradlo je bílé barvy, proto je vhodné k jakémukoliv ložnímu povlečení. Gramáž prostěradla je 145 g/m2.
Dětské povlečení s motivem Liška je z kvalitní 100% bavlny a vyznačuje se vysokou odolností i po vícenásobném praní, prodyšností a dokonalou hebkostí. Jsou zdravotně nezávadné pro citlivou dětskou pokožku a svoji jemnost si zachovají i po dlouhodobém používání. Zapínání je řešeno pomocí knoflíků.
Dětské povlečení Happy EMI je vyrobeno z jemné a odolné bavlny delux. Neobsahuje žádný polyester, a tak je povlečení Happy maximálně šetrné a zdravotně nezávadné pro citlivou dětskou pokožku. Jednoduchý motiv rozzáří každou dětskou postýlku i pokojíček.
Pokud jste nenašli svůj rozměr v nabídce ušijeme vám je na míru.
Dětské ložní povlečení Želvy jsou vyrobeny na Slovensku z velmi kvalitní 100% bavlny de luxe. Povlečení má praktické zapínání pomocí umělohmotných knoflíků.
Dětské povlečení s motivem Křižovatka je z kvalitní 100% bavlny a vyznačuje se vysokou odolností i po vícenásobném praní, prodyšností a dokonalou hebkostí. Jsou zdravotně nezávadné pro citlivou dětskou pokožku a svoji jemnost si zachovají i po dlouhodobém používání. Zapínání je řešeno pomocí knoflíků.
@CUSTOMER_NAME@
@AUTHOR_PROFILE@@COMMENT_TITLE@
@COMMENT_COMMENT@