Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Dětské povlečení

Dětské povlečení vyrobené na Slovensku ze 100% hustě tkané bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce, a zajistí tak zdravý spánek každého dítěte. Povlečení pro děti by mělo být barevné a hravé, a proto v naší nabídce najdete povlečení s oblíbenými pohádkovými postavičkami, jako Mickey Mouse, Požárník Sam nebo Barbie, nebo i povlečení s klasickými dětskými vzory, jako žirafa a autíčka.

 • 100%

  Dětské povlečení Victoria je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny delux. Díky této bavlně se dětské povlečení vyznačuje jemností, pevností a vysokou kvalitou. Má praktické zapínání pomocí umělohmotných knoflíků a je ideální i pro citlivou dětskou pokožku.

  208 Kč 295 Kč
  Reduced price!
 • 100%

  Povlečení dětské auta modré je vyrobeno ze 100% bavlny delux, která je jemná na dotek, pevná a trvanlivá. Povlečení je ušito na Slovensku z materiálu, který je ideální i pro citlivou dětskou pokožku. Zapínání má vyřešené pomocí knoflíků.

  208 Kč 295 Kč
  Reduced price!
 • 90%

  Dětské povlečení medvídek bílé je vyrobeno z velmi kvalitní, 100% bavlny deluxe. Je příjemné na dotek, pevné, trvanlivé a navíc vhodné i pro ty nejmenší. Povlečení má praktické zapínání pomocí umělohmotných knoflíků a je vyrobeno na Slovensku.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení traktor zelené je povlečení vyrobené ze 100% bavlny delux, vhodné i pro citlivou dětskou pokožku. Zapínání je vyřešeno pomocí knoflíků. Vyrobeno na Slovensku.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení zvířátka modré je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny deluxe, která je odolná, trvanlivá, barevně stálá i po častém praní a ideální pro citlivou dětskou pokožku. Je slovenským produktem značky EMI. Zapínání je řešeno pomocí knoflíků.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení zvířátka ve fialové barvě je vyrobeno z kvalitní, 100% hustě tkané bavlny deluxe. Je domácím slovenským produktem značky EMI. Toto povlečení z odolné a trvanlivé bavlny neoživí pouze pokoj, ale i fantazii vašeho děťátka.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení včelky zelené je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny delux, která je jemná k citlivé dětské pokožce. Oblíbíte si ho i díky trvanlivosti, stálosti barev a hustotě tkaní. Je vyrobeno na Slovensku.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení včelky oranžové je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny, která působí na dětskou pokožku velmi příjemně. Vás zase potěší pevnost materiálu, odolnost a trvanlivost barev. Povlečení s krásným pohádkovým motivem je vyrobeno na Slovensku.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení včelky růžové je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny delux. Tato bavlna je trvanlivá, pevná, odolná a barevně stálá i po častém praní. Povlečení je jemné a citlivé i k dětské pokožce.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení včelky červené je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny delux. Je trvanlivá, pevná, odolná a barevně stálá i po častém praní. Jeho výhodou je i jemný materiál citlivý k dětské pokožce.

  295 Kč
 • 94%

  Dětské povlečení včelky v modré barvě je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny deluxe, která je trvanlivá, odolná, příjemná při styku s dětskou pokožkou a neztrácí své vlastnosti ani při častém praní. Krásný dětský motiv rozzáří oči vašeho děťátka.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení zvířátka červené je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny deluxe, která je přátelská k citlivé dětské pokožce. Je odolná a trvanlivá. Tento krásný dětský motiv je navržen speciálně pro EMI a jde o poctivý slovenský produkt.

  295 Kč
 • 90%

  Povlečení dětské ZOO zelené je vyrobeno na Slovensku ze 100% bavlny deluxe. Povlečení má zapínání vyřešené pomocí knoflíků z PVC. Je příjemné na dotek a krásné na pohled.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení Design je vyrobeno ze 100% bavlny deluxe. Je jemné, pevné, trvanlivé a zajímavý vzor oživí každý pokoj teenagera. Zapínání má vyřešené pomocí knoflíků. Je navrženo a vyrobeno na Slovensku.

  395 Kč
 • 96%

  Dětské povlečení dalmatin je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny. Povlečení má praktické zapínání pomocí umělohmotných knoflíků.

  295 Kč
 • 100%

  Povlečení dětské žirafy je povlečení zelené barvy, které je jemné na dotek a krásné na pohled. Zapínání je vyřešeno pomocí umělohmotných knoflíků. Je vyrobeno na Slovensku.

  295 Kč
 • 100%

  Povlečení Hello Kitty je vyrobeno na Slovensku. Povlečení je ušito ze 100% bavlny. Je pevné, jemné a trvanlivé. Ideální pro každou malou dívku. Díky materiálu, který je citlivý i k jemné dětské pokožce, je správnou volbou pro všechny děti.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení sloník limetkový je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny. Povlečení má praktické zapínání pomocí umělohmotných knoflíků. Je příjemné na dotek a krásné na pohled.

  Vypredaný
 • Dětské povlečení ovečky žluté je vyrobeno ze 100% bavlny deluxe a je ušito na Slovensku. Povlečení je jemné na dotek a zároveň pevné a trvanlivé.

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení ovečky zelené je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny a zapíná se pomocí umělohmotných knoflíků. Najdete i v modré a žluté barvě.

  295 Kč
 • 100%

  Povlečení dětské ovečky modré je vyrobeno ze 100% bavlny delux, která je jemná, trvanlivá a ideální i pro nejmenší. Povlečení je ušito na Slovensku.

  295 Kč
 • 100%

  Povlečení dětské žirafy je povlečení červené barvy. Je krásné a praktické, vhodné i pro ty nejmenší. Má zapínání vyřešené pomocí knoflíků z PVC.

  295 Kč
 • 90%

  Dětské povlečení Mickey Mouse je bavlněné povlečení ze 100% bavlny, která se vyznačuje odolností, barevnou stálostí a příjemnou hebkostí. Mickey Mouse povlečení dokonale zpestří každý dětský pokoj a radost z tohoto krásného povlečení je stejně trvanlivé jako jeho kvalita. Zapínání je řešeno formou zipu.

  Vypredaný
 • Dětské povlečení ze 100% bavlny delux ve vysoké kvalitě. Dětské povlečení se vzorem inspirovaným pohádkou Maxipes Fík dopřeje vašim dětem pohodlné usínání v krásném povlečení.

  295 Kč