Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Dětské povlečení

Dětské povlečení je vyrobeno ze 100% hustě tkané bavlny, která je šetrná k jemné dětské pokožce, a zajistí tak zdravý spánek každého dítěte. Povlečení pro děti by mělo být barevné a hravé, a proto v naší nabídce najdete povlečení s oblíbenými pohádkovými postavičkami, jako Mickey Mouse, Požárník Sam nebo Barbie, nebo i povlečení s klasickými dětskými vzory, jako žirafa a autíčka.

 • 100%

  Dětské povlečení Victoria je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny delux. Díky této bavlně se dětské povlečení vyznačuje jemností, pevností a vysokou kvalitou. Má praktické zapínání pomocí umělohmotných knoflíků a je ideální i pro citlivou dětskou pokožku. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Povlečení dětské auta modré je vyrobeno ze 100% bavlny delux, která je jemná na dotek, pevná a trvanlivá. Povlečení je ušito z materiálu, který je ideální i pro citlivou dětskou pokožku. Zapínání má vyřešené pomocí knoflíků. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • Dětské povlečení Happy EMI je vyrobeno z jemné a odolné bavlny delux. Neobsahuje žádný polyester, a tak je povlečení Happy maximálně šetrné a zdravotně nezávadné pro citlivou dětskou pokožku. Jednoduchý motiv rozzáří každou dětskou postýlku i pokojíček. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení Obláčky růžové EMI je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny delux. Díky této bavlně se dětské povlečení vyznačuje jemností, pevností a vysokou kvalitou. Má praktické zapínání pomocí umělohmotných knoflíků a je ideální pro citlivou dětskou pokožku. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 90%

  Dětské povlečení medvídek bílé je vyrobeno z velmi kvalitní, 100% bavlny deluxe. Je příjemné na dotek, pevné, trvanlivé a navíc vhodné i pro ty nejmenší. Povlečení má praktické zapínání pomocí umělohmotných knoflíků a je vyrobeno na Slovensku. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení traktor zelené je povlečení vyrobené ze 100% bavlny delux, vhodné i pro citlivou dětskou pokožku. Zapínání je vyřešeno pomocí knoflíků. Vyrobeno na Slovensku. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení zvířátka modré je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny deluxe, která je odolná, trvanlivá, barevně stálá i po častém praní a ideální pro citlivou dětskou pokožku. Je slovenským produktem značky EMI. Zapínání je řešeno pomocí knoflíků. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení zvířátka ve fialové barvě je vyrobeno z kvalitní, 100% hustě tkané bavlny deluxe. Je domácím slovenským produktem značky EMI. Toto povlečení z odolné a trvanlivé bavlny neoživí pouze pokoj, ale i fantazii vašeho děťátka. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení včelky zelené je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny delux, která je jemná k citlivé dětské pokožce. Oblíbíte si ho i díky trvanlivosti, stálosti barev a hustotě tkaní. Je vyrobeno na Slovensku. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení včelky oranžové je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny, která působí na dětskou pokožku velmi příjemně. Vás zase potěší pevnost materiálu, odolnost a trvanlivost barev. Povlečení s krásným pohádkovým motivem je vyrobeno na Slovensku. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 94%

  Dětské povlečení včelky v modré barvě je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny deluxe, která je trvanlivá, odolná, příjemná při styku s dětskou pokožkou a neztrácí své vlastnosti ani při častém praní. Krásný dětský motiv rozzáří oči vašeho děťátka. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení zvířátka červené je vyrobeno z kvalitní, hustě tkané 100% bavlny deluxe, která je přátelská k citlivé dětské pokožce. Je odolná a trvanlivá. Tento krásný dětský motiv je navržen speciálně pro EMI a jde o poctivý slovenský produkt. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 90%

  Povlečení dětské ZOO zelené je vyrobeno na Slovensku ze 100% bavlny deluxe. Povlečení má zapínání vyřešené pomocí knoflíků z PVC. Je příjemné na dotek a krásné na pohled. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení Design je vyrobeno ze 100% bavlny deluxe. Je jemné, pevné, trvanlivé a zajímavý vzor oživí každý pokoj teenagera. Zapínání má vyřešené pomocí knoflíků. Je navrženo a vyrobeno na Slovensku. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  395 Kč
 • 96%

  Dětské povlečení dalmatin je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny. Povlečení má praktické zapínání pomocí umělohmotných knoflíků. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Povlečení Hello Kitty je vyrobeno na Slovensku. Povlečení je ušito ze 100% bavlny. Je pevné, jemné a trvanlivé. Ideální pro každou malou dívku. Díky materiálu, který je citlivý i k jemné dětské pokožce, je správnou volbou pro všechny děti. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • Dětské povlečení ovečky žluté je vyrobeno ze 100% bavlny deluxe a je ušito na Slovensku. Povlečení je jemné na dotek a zároveň pevné a trvanlivé. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Dětské povlečení ovečky zelené je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny a zapíná se pomocí umělohmotných knoflíků. Najdete i v modré a žluté barvě. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Povlečení dětské ovečky modré je vyrobeno ze 100% bavlny delux, která je jemná, trvanlivá a ideální i pro nejmenší. Povlečení je ušito na Slovensku. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • 100%

  Povlečení dětské žirafy je povlečení červené barvy. Je krásné a praktické, vhodné i pro ty nejmenší. Má zapínání vyřešené pomocí knoflíků z PVC. Ke dětskému povlečení vám nyní přibalíme i školní kapsu a dětský ručník zdarma. (Mix barev)

  295 Kč
 • Dětské povlečení ze 100% bavlny delux ve vysoké kvalitě. Dětské povlečení se vzorem inspirovaným pohádkou Maxipes Fík dopřeje vašim dětem pohodlné usínání v krásném povlečení.

  295 Kč
 • 98%

  Povlečení Romance růžové je vyrobeno ze 100% hustě tkané bavlny delux. Tato bavlna se vyznačuje jemností, trvanlivostí a vysokou gramáží. Hodí se do každé ložnice a potěší každého milovníka kvality a krásy.

  456 Kč 599 Kč
  Reduced price!
 • 98%

  Luxusní provedení materiálu s krásným vzorem vytváří kombinaci kvalitního a moderního povlečení. Jednoduché a stylové provedení vzoru je potištěno vysoce kvalitním reaktivním potiskem.

  599 Kč
 • 98%

  Povlečení Dots červené je ušito na Slovensku z hustě tkané 100% bavlny don. Jednoduchý vzor povlečení ozdobí každý pokoj.

  435 Kč