Povlečení krepové deluxe Arizona EMI

100 %
1 hodnocení

Krepové povlečení vyrobené na Slovensku ze 100% bavlny. Díky krepové úpravě ho není potřeba žehlit.

Cena
495 Kč s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Více informací
 • Vlastnosti
 • Příslušenství
 • Recenze

Vlastnosti

Dodánído 24 hodin
Materiál povlečeníKrepové povlečení
Barva povlečeníBordové obliečky
Materiál100% Bavlna
BarvaOranžová

Více informací

Charakteristika krepového povlečení

Pružný a prodyšný - tak bychom mohli charakterizovat krep, který se právě kvůli těmto vlastnostem stává ideální volbou pro spánek v teplejším prostředí, nebo během teplých letních dnů. Tento název ale sám o sobě neříká nic o tom, jaký materiál byl použit na výrobu povlečení. Vyjadřuje pouze to, že povrch povlečení není jednoduchý, hladký, ale že je jemně zvlněný.         

Na výrobu tohoto povlečení je však nejčastěji používaná a nejvíce osvědčená 100% bavlna. Ustavičný tlak na snižování cen ale zapříčinil, že se ložní prádlo začalo vyrábět s dalšími přidanými vlákny, nebo také ze 100% polyesteru. Je však jisté, že bavlna i nadále poskytuje příjemný komfort a je vzdušná, čímž Vám zaručí pohodlný spánek.

Výběr kvalitního krepového povlečení

Cena je určitě jedním z prioritních ukazatelů kvality. Příliš levné krepové povlečení zřejmě nebylo vyrobeno z kvalitního materiálu, díky tomu ta nízká cena. Tato nekvalitní vlákna však mohou komfort během vašeho spánku narušit. Ta vypadají uměle už na první pohled a ani při doteku s pokožkou nejsou moc příjemná. Kvůli špatné vzdušnosti těchto vláken se pod ním i řádně zapotíte.          

Pokud si vyberete krepové ložní prádlo vyrobené z přírodní bavlny, ušetříte si mnoho problémů. Avšak i zde si můžete všimnout rozdílů v kvalitě, na kterou má velký vliv hustota tkaniny, její zpracování, pevnost materiálu, či zbarvení vláken. Snadno se totiž může stát, že z krásného vzoru vám na levném krepovém prádle po jeho vyprání mnoho nezůstane.

Povlečení krepové deluxe Arizona EMI

Materiál použitý při výrobě našeho krepového ložního prádla EMI

Povlečení krepové deluxe Arizona EMI je kvalitní, jemné a na dotek skutečně příjemné. Jeho velkou výhodou oproti klasickému bavlněnému povlečení je nekrčivost - materiál je vyroben tak, aby se jeho tvar neměnil ani při každodenním používání a aby ho nebylo nutné žehlit.

Deluxe bavlna má kvalitu první třídy. Právě proto se stala mezi našimi zákazníky tak oblíbená. Základními výhodami bavlny deluxe je kvalita, pevnost a trvanlivost. Povlečení si zachovává své barvy i při vícenásobném praní a dlouhodobějším používání. 

Gramáž této vysoce kvalitní bavlny je 145 g/m², což znamená, že je vyšší až o 20 g/m² než ta klasická. Ložní prádlo bylo vyrobeno, ušito a navrženo na Slovensku.

Krepové ložní prádlo a péče o něj

Krepové povlečení lze prát v pračce, je však důležité nastavit správnou teplotu praní. Obecně platí pravidlo, že vaše pračka spotřebuje méně elektrické energie při nižší teplotě praní. Nižší teplotou ušetříte i své ložní prádlo. U krepového povlečení je doporučená teplota praní 40°C.     

Používáním správného pracího prostředku také prodloužíte životnost svého povlečení. U barevného povlečení jde samozřejmě o prací prášek určený právě na toto prádlo. Přidáním aviváže se postaráte o to, že prádlo bude nejen příjemně voňavé, ale zůstane i měkké na dotek.

Po vyprání prádla je na řadě správné sušení. Zvláště u krepového prádla, které nemusíme žehlit ani mandlovat, je důležité, jak ho pověsíte. Nejideálnější je, když prádlo volně pověsíte přes šňůru na prádlo, ještě lepší je pověsit ho přes více šňůr. Nebudou tak na něm vznikat nežádané puky.

14.12.2017

krepove obliecky

Kvalitné výrobky a rýchle doručenie.Všetkým odporúčam.

  Napsat svou recenzi!

  Napsat recenzi

  Povlečení krepové deluxe Arizona EMI

  Povlečení krepové deluxe Arizona EMI

  Krepové povlečení vyrobené na Slovensku ze 100% bavlny. Díky krepové úpravě ho není potřeba žehlit.