Magnéziová sůl do koupele 1000 g EZO

Magnéziová sůl do koupele 1000 g EZO

Skladem. Můžete mít:

04.10.2022   s  Kurýr DPD

79 Kč včetně DPH

Magnéziová sůl zvyšuje obsah hořčíku v těle. Formou koupele je absorbována 5-krát rychleji a 6-krát účinněji než při vnitřním použití. Napomáhá proti únavě, depresi, stresu, při svalových a kloubních bolestech. Efektivní regeneruje tělo po fyzické námaze a sportovních výkonech.

Množství

Sůl do koupele podporuje zvýšení obsahu hořčíku v těle

Sůl do koupele pozitivně působí na lidský organismus. Sůl a její blahodárné účinky znali již naši předkové. Velmi dobře věděli o antibakteriálních a antimykózních vlastnostech soli. Považovali ji za všestranný lék a používali ji i do koupelí. Koupel představovala relax a přidáním soli si vytvořili "novodobé wellness". Každá koupel poskytuje organismu regeneraci těla i mysli. Když však přidáme do koupele sůl, která kromě základních prvků obsahuje i minerály jako hořčík, draslík, sodík, vápník a bromid, napomáháme léčení a tišení příznaků mnoha nemocí. Sůl do koupele hraje důležitou roli při relaxaci a léčbě kožních, nervových a svalových onemocnění. Minerální látky obsažené v solích do koupele se snadno vstřebávají přes pokožku, zlepšují její texturu, vyživují ji, hydratují ji, pomáhají při odstraňování příznaků nepříjemných kožních nemocí jako lupénka, ekzém, rohovatění pokožky, svědění, suché nebo mastné pokožky. Velmi účinně působí při detoxikaci organismu, odstraňují únavu, uvolňují napjaté svalstvo. Soli do koupele obsahují živiny, které pokožku udržují měkkou, hladkou a vláčnou.

Živá magnesiová sůl obsahuje takové složení minerálů, které napomáhá zlepšit látkovou výměnu a tím přispívá k regeneraci. Má antialergický, dezinfekční a vysušující účinek. Je ideální solí pro ženy. Pomáhá při kožních onemocněních jako jsou psoriáza, akné či ichtióza. Je účinná při svalových křečích a kloubních bolestech, revmatismu a artritidě. Napomáhá i při cévních a nervových problémech, srdečně-cévních onemocněních. Účinkuje také při ženských problémech jako jsou hormonální poruchy či záněty.

magnéziová sůl 1 kg

Výhody magnéziové soli do koupele:

  • je snadno vstřebatelným zdrojem hořčíku
  • napomáhá proti psoriáze, ekzémům a akné
  • napomáhá proti únavě, depresi a stresu
  • rychle regeneruje organismus po sportovních výkonech a fyzické práci

Návod k použití

Rozpusťte ve vaně polovinu balení soli (cca 60 litrů vody s teplotou 38-45°C). Délku koupele doporučujeme na 15 až 25 minut. Následně se opláchněte čistou vodou a dopřejte si hodinu relax zabalený v teple, čímž zvýšíte účinek soli. Při koupeli nohou rozpusťte ve dvou litrech vody cca 250 g soli a ponořte nohy. Taková koupel se doporučuje opakovat 2-3x týdně.

3200,09

Recenze produktu

Průměrné hodnocení

0.0
0 Recenze
Vynikající 0
Dobré 0
Střední 0
Špatné 0
Hrozné 0

  • Recenze (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Je to užitečné? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napište komentář
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Reply
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Reply

Mohlo by se vám také líbit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt: