Chránič na matraci nepromokavý bílý EMI

Skladem. Můžete mít:

zítra   s  Kurýr PPL

zítra   s  PPL parcelshop

753,50 Kč včetně DPH

Nepromokavý chránič je úžasný pomocník pro dosažení komfortního spánku a odpočinku nejen pro imobilní pacienty a malé děti. Nabízí dokonalou ochranu matrace i všem milovníkům čistoty.

Rozměr prostěradla
Množství

Chránič na matraci nepromokavý dokonale ochrání vaši matraci a zaručí komfortní spánek 

Nepromokavý chránič na matraci bílý EMI je vyroben z materiálu, který se skládá ze dvou vrstev. Vrchní vrstva je materiál froté, který prochází tepelným zpracováním s nepromokavou vrstvou polyuretanu. Spolu následně tvoří jeden nepromokavý celek. Je příjemný na dotek a slouží i jako bariéra proti roztočům a jiným nečistotám. Pot a kůže, která se olupuje, tvoří ideální prostředí pro množení mikroorganismů. Tento nepromokavý chránič lze prát, proto je snadné se těchto mikroorganismů a nečistot zbavit, což v případě matrace není tak jednoduché. Nepromokavý chránič obepíná celou matraci, takže představuje ideálního pomocníka při péči o imobilní pacienty a děti. Neklouže a nepohybuje se během spánku. Jednoduše a snadno se natáhne na matraci a pomocí zipového uzávěru se uzavře. Po znečištění se lehounce odepne a dá prát. Spánek imobilních pacientů, dětí a dospělých bude pohodlnější a hygienický. Dosáhněte kvalitního spánku i díky čistotě svého lůžka.       

Při objednávce do poznámky uveďte výšku vaší matrace, ušijeme vám povlak na míru do 48 hodin. Za tuto službu se nepřiplácí a platí výše uvedené ceny.

Chránič na matraci nepromokavý bílý EMI

Proč nepromokavý chránič na matraci bílý EMI?

  • Nepromokavý povlak na matraci se zipem 
  • Praní: 90°C
  • Při objednávce do poznámky uveďte výšku vaší matrace (za výšku matrace se nepřiplácí)
  • 5-letá záruka
  • Snadná manipulace 
  • Vrchní materiál 100% bavlna froté, spodní materiál nepromokavá guma 100% polyester
  • Šití na míru 
  • Bezkonkurenční cena 

Vyzkoušejte ideálního pomocníka v ochraně matrace a zaručte svému tělu pohodlný, kvalitní a hygienický spánek.

Bílý nepromokavý chránič na matraci EMI

Spánek a odpočinek

Spánek je důležitý nejen pro načerpání sil a energie, ale i pro všechny metabolické procesy, které v našem těle probíhají. Přerušovaný a nedostatečný spánek vede k tvorbě a vyplavování stresových hormonů a následně vzniká riziko cukrovky, infarktu, depresí a jiných komplikací. Důležitým faktorem k dosažení dobrého spánku není pouze délka spánku, ale i jeho kvalita a hloubka. Spánek má dalekosáhlý vliv na naše zdraví. Důležité je dodržovat i jistá pravidla:

1. regulérnost spánku - Je dobré zorganizovat si svůj den a rozdělit čas tak, abyste usínali a vstávali přibližně ve stejný čas. Zabráníte tak problému s usínáním.
2. spaní během dne - Pokud je to možné, spaní během dne se vyhýbejte.
3. usínání - Člověk by měl jít do postele, pokud je už ospalý.
4. pitný režim - Před spaním bychom přibližně 4-6 hodin neměli pít nápoje obsahující kofein.
5. jídlo - Podobně jako u pitného režimu je to i se stravováním. Přibližně 4 hodiny před spánkem nejíst těžká jídla.
6. fyzická námaha - Ani cvičení 4 hodiny před spaním nepovažují odborníci za správné. 
7. kouření - Nikotin působí na organismus člověka povzbudivě. Proto ani kouření před spaním není správné, pokud však večer bez cigarety nemůžete vydržet, ta poslední by měla být maximálně 2 hodiny před spaním.
8. prostor ložnice - Optimální teplota v ložnici nebo místnosti kde spíte je 18-20°C . Místnost má být vyvětraná a nerušená hlukem a světlem.
9. obřady - K dosažení dobrého spánku je vhodné udělat i rituály, jako například teplá koupel před spaním, sklenice mléka s medem a jiné.
10. postel - Postel má sloužit výhradně k odpočinku, spánku. Čtení knihy v posteli, sledování televize, jedení, práce a jiné aktivity nejsou vítány. Postel by měla být vhodně ustlaná a připravená na spánek. Je nutný dobrý výběr matrace, přikrývek, polštářů a prostěradel. Během našeho spánku totiž proběhne v těle 4-6 spánkových cyklů, během kterých je spánek přerušovaný několikrát za noc, a to na základě větších či menších podnětů. Pokud takové probuzení trvá méně než 4 sekundy, člověk si ho nezapamatuje. Během spánku se také pohybujeme a měníme polohu, proto je velmi důležité pohodlí.

Chránič na matraci

Pro kvalitní spánek je potřeba dodržovat i více či méně pravidel, která buď můžeme, nebo nemůžeme ovlivnit. Co však můžeme ovlivnit je výběr matrace a pohodlí při spaní. K dosažení pohodlí máme na výběr velkou škálu postelí, pohovek, matrací a přikrývek. Kromě jejich výběru a koupě je však důležitá i péče o ně, a zachování tak hygieny.

Spánek na sice pohodlné, ale špinavé matraci narušuje kvalitu a pohodlí při spaní. My vám nabízíme výborný chránič na matraci, který je navíc nepromokavý, pro zachování dokonalé čistoty a hygieny matrace. Tento nepromokavý chránič je vhodný nejen pro imobilní pacienty, starší lidi nebo děti, ale i pro všechny, kterým záleží na kvalitě svého spánku a na ochraně své matrace. Každý člověk se během spánku potí a vylučuje z těla tekutiny, není však nutné, aby to naše matrace musela nasát.

Konkrétní odkazy

ean13
8588000782369
Nové

Recenze produktu

Průměrné hodnocení

0.0
0 Recenze
Vynikající 0
Dobré 0
Střední 0
Špatné 0
Hrozné 0

  • Recenze (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Je to užitečné? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napište komentář
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Reply
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Reply

Mohlo by se vám také líbit