Obliečky bavlnené Michaela farebné obojstranné EMI

Povlečení bavlněné Michaela barevné oboustranné EMI

Skladem. Můžete mít:

zítra   s  Kurýr PPL

zítra   s  PPL parcelshop

438,63 Kč včetně DPH

Bílé povlečení v kombinaci s jednoduchým vzorem je velmi oblíbené. Navíc jde o retro styl, který momentálně zažívá slávu a toto povlečení vzniklo kombinací dvou vzorů. Vyrobeno je ze 100% bavlny delux. Povlečení je ušito na Slovensku.

Rozměr povlečení
Množství

Bavlněné povlečení pro milovníky retro stylu

Povlečení Michaela barevné je vyrobeno z velmi kvalitní, hustě tkané bavlny deluxe. Bavlněné vlákno je již odpradávna získáváno z plodů keře bavlníku a v současnosti je přítomno ve většině vyráběných textilií.      

Bavlněné vlákno a tkaniny z něj zhotovené disponují vlastnostmi, kvůli kterým se stala bavlna natolik oblíbená, obzvláště při výrobě povlečení. Bavlna  dobrou pevnost, která se za mokra dokonce zvyšuje a také z tohoto důvodu je součástí mnoha výrobků, zejména těch vyžadujících časté praní.     

Povlečení vyrobené z bavlny deluxe, Michaela barevné, je velmi oblíbené, zejména díky vlastnostem, kterými disponuje. Jsou to zejména pevnost, trvanlivost a kvalita, i po několikanásobném praní je jako nové. Síla textilních přízí povlečení je (o/ú) 25,5/22. Gramáž materiálu je 145 g/m², což je o 20 g/m² více než u běžné bavlny. Povlečení je ušito a vyrobeno na Slovensku.

Povlečení bavlněné Michaela barevné obustranné EMI

Rozměry bavlněného povlečení deluxe

Naše povlečení si můžete objednat v několika setech a rozměrech. Povlečení Michaela barevné máme v těchto setech: standardní set 200 x 140 + 90 x 70 cm, prodloužený set 220 x 140 + 90 x 70 cm.

Povlečení Michaela barevné si můžete objednat i samostatně pro polštář nebo přikrývku v těchto rozměrech: polštář: 90 x 70, 70 x 50, 74 x 48, 50 x 50, 45 x 45, 40 x 40, 35 x 45, přikrývka: 220 x 140, 200 x 140. Tyto rozměry jsou většinou standardní.

Standardní set

Standardní set povlečení je set, kterým disponuje většina slovenských domácností. Set se skládá z povlečení na polštář a z povlečení na přikrývku. Tento set je nejoblíbenější ve slovenských a českých domácnostech.

Rozměry povlečení standardního setu: přikrývka 200 x 140 + polštář 90 x 70 cm.

Prodloužený set

Dalším setem je set prodloužený, který je podobný jako standardní set. Rozdíl mezi nimi je v délce, prodloužený set je o dvacet centimetrů delší než set standardní.

Rozměry povlečení prodlouženého setu: přikrývka 220 x 140 + polštář 90 x 70 cm.

Povlečení na válce

Povlečení na polštáře ve tvaru válce je oblíbenou novinkou. Polštáře ve tvaru válce lidé používají z několika důvodů. Hlavním důvodem je to, že lidé, kteří trpí běžnými problémy během nebo po spánku (chrápání, bolesti zad a páteře), si pochvalují zlepšení kvality spánku.

Dalším důvodem, proč lidé kupují polštáře, a tudíž povlečení ve tvaru válce, je ten, že tyto polštáře se často používají i jako dekorační polštáře. Dekorační polštáře ve tvaru válce oživí váš interiér a zpříjemní vám nejen spánek, ale i pohled na vaši postel.

Povlečení bavlněné Michaela barevné oboustranné EMI

Povlečení na dekorační polštáře

Dekorační polštáře vám nabízíme v rozměru 40 x 40 cm. Dekorační polštáře jsou vhodným doplňkem vašeho interiéru a v kombinaci s povlečením vytvářejí harmonický celek. Dekorační polštářek je tradiční typ bytového doplňku, který se najde snad v každé domácnosti.

Specifické rozměry povlečení

Povlečení EMI šijeme a vyrábíme přímo v naší firmě, takže pokud jste nenašli rozměr nebo tvar, který potřebujete, neváhejte a kontaktujte nás. Ušijeme vám povlečení na přání podle vámi zadaných rozměrů. Dokážeme vám ušít povlečení na anatomické polštáře různých atypických rozměrů.   

Na požádání vám můžeme vyrobit a došít na polštáře krajky, které slouží k dekoračnímu účelu.

Zapínání povlečení

Zapínání povlečení EMI je vyřešeno standardně. To znamená, že povlečení EMI se zapíná pomocí umělohmotných knoflíků. V případě zájmu vám můžeme ve stejné ceně ušít povlečení, které se bude zapínat pomocí zipu. Pro náročnější zákazníky dokážeme zapínání vyřešit takzvaným hotelovým uzávěrem. Hotelový uzávěr šijeme za příplatek.

Rady pro prodloužení životnosti povlečení

1. Pračku je nutné při praní naplnit pouze do 3/4 jejího maxima, protože při úplném naplnění se nedostane prášek a voda v potřebné míře ke každé textilii, což má za následek nedostatečné vyčištění prádla. Navíc se ničí pračka i vaše prádlo.  

2. Při praní je zapotřebí i vhodné nastavení teploty a ošetření produktu podle informací, které se nacházejí na přiloženém štítku.

 Rady pro prodloužení životnosti povlečení

3. Čistota a lesk budou odměnou poté, co svou pračku jednou měsíčně očistíte pracím procesem pouze s vodou a šálkem octa. Dvířka na pračce nechte po tomto procesu otevřená, aby se pračka důkladně vysušila a provětrala.  

4. Základní pravidlo pro udržení zářivých a jasných barev je rozdělení prádla podle barev. Potřeba je také prát prádlo naruby, se zapnutými zipy nebo knoflíky. Při nedodržení tohoto pravidla může zip poškodit nejen vaše prádlo, ale i pračku.

Datový list

Dodání
do 24 hodin
Materiál povlečení
Povlečení bavlna deluxe
Barva povlečení
Bílé povlečení
Materiál
100% Bavlna
Zapínání povlečení
zip

Konkrétní odkazy

ean13
2000000063973
Nové

Recenze produktu

Průměrné hodnocení

0.0
0 Recenze
Vynikající 0
Dobré 0
Střední 0
Špatné 0
Hrozné 0

  • Recenze (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Je to užitečné? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napište komentář
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Reply
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Reply

Mohlo by se vám také líbit