EMI: Slovenský bytový textil

Náplň do sedacích vaků 150 l Delux EMI

100 %
11 hodnocení
Na skladě
Můžete mít 06.08.2021

Možnosti doručení

 • Doručení kurýrem GLS - 06.08.2021

Náplň do sedacích vaků 150 l Delux EMI tvoří polystyrenové kuličky s objemem 150 l, které jsou zdraví neškodné, a proto si pohodlí sedacího vaku plněného tímto materiálem užijí i alergici a malé děti. Každému sedí různá tvrdost, proto si tuhost vaku můžete regulovat přidáním nebo odebíráním náplně.

515 Kč s DPH
130 kč

Zdarma pri nákupe nad 1500 kč

+ -

 • Více informací
 • Vlastnosti
 • Recenze

Vlastnosti

Dodánído 48 hodin

Více informací

Náplň do sedacích vaků 150 l Delux vytváří pohodlí i na starších sedacích vacích

Náplň do sedacích vaků Delux EMI tvoří polystyrenové kuličky s objemem 150 litrů. EPS kuličky jsou zdravotně nezávadné, takže pohodlí sedacího vaku plněného tímto materiálem si užijí i alergici a malé děti. I když jsou všechny sedací vaky EMI dodávány s novou výplní, ta se po čase užívání prosedí, ztratí svůj objem a pevnost. Opotřebení výplně je závislé především na intenzitě používání a vaší hmotnosti, proto neexistuje univerzální doporučení, jak často byste měli EPS kuličky měnit.

náplň do sedacích vaků

Kdy je potřeba náplň do sedacích vaků měnit?

Opotřebovaný granulát ztrácí svou vzdušnost a schopnost přesypávat se ze strany na stranu. Staré polystyrenové kuličky už nemají pravidelný a symetrický tvar a po stlačení se nedokáží vrátit do původní podoby. Stejné příznaky se odrážejí i na sedacím vaku, který nedrží požadovaný tvar, ztrácí objem a vypadá propadnutý. Tehdy je vhodné EPS kuličky buď doplnit, nebo nejlépe úplně vyměnit za novou náplň do sedacích vaků. K tomu slouží otvory chráněné zipem, které zamezují samovolnému úniku granulátu, ale zároveň umožňují i jeho snadné doplnění.

Nábytkářský polystyren vs. drcený stavební polystyren

Kromě kvalitních EPS kuliček, které jsou doporučenou a zdraví neškodnou náplní do sedacích vaků, se můžete setkat také s náplní v podobě drceného stavebního polystyrenu. Polystyrenová drť je sice cenově dostupnější alternativou, ale protože pochází ze stavebních zbytků, kromě polystyrenu může obsahovat mnoho dalších surovin, materiálů a látek. Ty jsou pro interiérové využití nevhodné, v případě malých dětí dokonce zdraví ohrožující. Nábytkářský polystyren se skládá z kuliček pravidelných tvarů a stavební polystyren tvoří směs zbytků různých tvarů a velikostí. Z toho vyplývá, že v případě drceného polystyrenu si pohodlí a komfortního odpočinku moc neužijete.

Pár rád na závěr

Čerstvě vyrobený polystyren má specifickou výraznou vůni, se kterou se můžete setkat po vybalení náplně. Aroma polystyrenu má sice do příjemné vůně daleko, ale je stejně zdraví neškodné jako pach levandule či fialek. Tato vůně se na čerstvém vzduchu ztratí během jednoho či dvou dnů. Nezapomínejte, že množství náplně je závislé na objemu konkrétního sedacího polštáře. Jelikož ne každému sedí stejná tvrdost, tuhost polštáře si můžete regulovat přidáním nebo odebíráním náplně.

Výhody polystyrenových EPS kuliček:

 • zdraví neškodné
 • pravidelný tvar
 • vzdušnost
 • lehký materiál
 • snadné doplňování
 • regulování tuhosti polštáře
23.01.2020

Výplň do vakov

Rýchle doručenie, výhodné ceny

  24.06.2019

  Rýchle dodanie

   29.04.2019

   náplň

   doručenie tovaru bolo expresne rýchle ! super !

    18.12.2017

    náplň do sedacích vakov

    Tovar bol veľmi rýchlo doručený.

     30.10.2017

     vypln

     Siroka ponuka, dobre ceny...a slovensky vyrobca.

      07.09.2017

      milá komunikácia,rýchla dodávka

       28.08.2017

       náplň

       spokojný

        08.08.2017

        Veľmi spokojná.

         04.08.2017

         super rýchle vybavenie a doručenie objednávky

          17.07.2017

          odporúčam

           14.07.2017

           heba

           dobrá kvalita
           rýchle dodanie

            Napsat svou recenzi!

            Napsat recenzi

            Náplň do sedacích vaků 150 l Delux EMI

            Náplň do sedacích vaků 150 l Delux EMI

            Náplň do sedacích vaků 150 l Delux EMI tvoří polystyrenové kuličky s objemem 150 l, které jsou zdraví neškodné, a proto si pohodlí sedacího vaku plněného tímto materiálem užijí i alergici a malé děti. Každému sedí různá tvrdost, proto si tuhost vaku můžete regulovat přidáním nebo odebíráním náplně.