Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Povlečení

Povlečení na postel vyrobené z nejkvalitnějších materiálů v zajímavých vzorech, motivech a široké paletě barev. Můžete si vybrat bavlněné povlečení, krepové, luxusní damaškové povlečení, saténové či moderní 3D povlečení. Povlečení z naší nabídky si vás získá barevnou trvanlivostí i po vícenásobném praní, příjemností na dotek, kvalitou a motivy, které vás nejlépe vystihují a charakterizují. Toto luxusní ložní prádlo si prostě zamilujete.

 • 100%

  Flanelové povlečení vyrobené ze 100% česané bavlny se vyznačuje zejména hřejivostí. Je měkké a příjemné na dotek. Jeho skvělé vlastnosti, jako rychlé schnutí, oceníte zejména v zimních měsících.

  495 Kč
 • 100%

  Flanelové povlečení je vyrobeno z kvalitní 100% česané bavlny. Oblíbené je díky své jemnosti a hřejivosti, což oceníte zejména během chladných nocí. Rychlé schnutí zajišťuje možnost si téměř nepřetržitě užívat jeho hebkost.

  495 Kč
 • 100%

  Flanel a flanelové povlečení patří k druhu povlečení, které využijete hlavně v chladných měsících. Česaná bavlna, ze které je povlečení Neapol vyrobeno, je teplá, měkká a pohodlná. Rychle schne, takže jeho jemnost si můžete vychutnávat téměř nepřetržitě.

  495 Kč
 • 100%

  Kolín flanelové povlečení je vyrobeno ze 100% česané bavlny. Díky své jemnosti, měkkosti a hřejivosti je ideální volbou na chladné zimní noci. Překvapí vás také rychlým schnutím, díky čemuž si ho můžete užívat téměř nepřetržitě.

  495 Kč
 • 100%

  Flanelové povlečení vyrobené z počesané 100% bavlny vás příjemně zahřeje během chladných večerů a nocí. Skvělé vlastnosti, jako pevnost, trvanlivost a hebkost, si zamilujete. Navíc rychle schne, takže si ho můžete vychutnávat nepřetržitě.

  495 Kč
 • 96%

  Výhodou flanelového povlečení je jeho měkkost a jemnost. Oblíbenou volbou je v zimních měsících, kdy příjemně zahřeje. Vyrobeno je ze 100% česané bavlny. Rychle schne, a tak si jeho jemnost můžete užívat téměř nepřetržitě.

  495 Kč
 • 94%

  Flanelové povlečení Toskánsko je vyrobeno ze 100% česané bavlny. Vyznačuje se zejména hřejivostí. Je měkké a příjemné na dotek. Rychle schne, takže jeho jemnost si můžete vychutnávat nepřetržitě.

  495 Kč
 • 100%

  Flanelové povlečení využijete hlavně v zimě, protože česaná bavlna, ze které je povlečení vyrobeno, je především teplá, měkká a pohodlná. Zapínání povlečení je pomocí knoflíků.

  495 Kč
 • Flanelové povlečení Istanbul je vyrobeno z jemné 100% česané bavlny. Je charakteristické svou hřejivostí a měkkostí. Je příjemné na dotek, rychle schne, takže jeho jemnost si můžete vychutnávat nepřetržitě.

  495 Kč
 • 100%

  Flanelové povlečení má výbornou hřejivou vlastnost. Jemné a na dotek příjemné zpracování 100% bavlny vás v zimě zahřeje. Rychle schne, díky čemuž si ho můžete užívat téměř nepřetržitě.

  495 Kč
 • 100%

  Bavlněné povlečení Siria je vyrobeno ze 100% kvalitní bavlny delux bez obsahu polyesteru. Je jemné, trvanlivé a barevně stálé. Jednoduchý a zároveň elegantní vzor dodá každé ložnici punc luxusu. Zapínání povlečení je na knoflíky.

  456 Kč 869 Kč
  Reduced price!
 • 84%

  Usínejte v jemnosti bavlněného povlečení Isabel. Potěší vás i jemný a zároveň kvalitní materiál, který vám dopřeje komfortní spánek. 100% bavlna si uchová nezměněné vlastnosti roky.

  364 Kč 595 Kč
  Reduced price!
 • 90%

  Luxusní, kvalitní a elegantní povlečení na postel Royal je vyrobeno ze 100% bavlny delux. Krásný jemný vzor jakoby všitý přímo do látky obohatí každou ložnici. Skvělé vlastnosti bavlny delux si ihned zamilujete. Radost vám udělá i jednoduchá péče a trvanlivost, díky které si ho budete moci vychutnávat roky v nezměněné kvalitě.

  819 Kč
 • Povlečení Island přinese do vaší ložnice kvalitní a jemný materiál 100% bavlny delux. Moderní, jednoduchý vzor a vlastnosti, kterých se nebudete chtít vzdát. Praní na 60°C, kvalita a barevná stálost jsou zárukou spokojenosti.

  452,95 Kč 595 Kč
  Reduced price!
 • 100%

  Bavlněné povlečení Montana přináší do každé ložnice jemný materiál 100% bavlny delux, moderní šik vzor a vlastnosti, kterých se nebudete chtít vzdát. Jeho kvalita a barevná stálost je zárukou spokojenosti. Prát ho můžete na 60°C.

  456 Kč 599 Kč
  Reduced price!
 • 98%

  Povlečení Romance růžové je vyrobeno ze 100% hustě tkané bavlny delux. Tato bavlna se vyznačuje jemností, trvanlivostí a vysokou gramáží. Hodí se do každé ložnice a potěší každého milovníka kvality a krásy.

  456 Kč 599 Kč
  Reduced price!
 • 94%

  Bavlněné povlečení Ornament Exclusive ze 100% bavlny deluxe s elegantním vzorem vnese do vaší ložnice luxus. Je velmi jemné, příjemné k pokožce a barevně stálé.

  456 Kč 599 Kč
  Reduced price!
 • 96%

  Bavlněné povlečení Etno je vyrobeno na Slovensku ze 100% bavlny delux, která se vyznačuje jemností, trvanlivostí a vysokou gramáží. Je příjemné na dotek a své krásné barvy si zachovává i po několika praních a dlouhodobém používání. Radost vám udělá i jednoduchá péče a praní na 60°C.

  456 Kč 599 Kč
  Reduced price!
 • 100%

  Bavlněné povlečení Etno je vyrobeno na Slovensku ze 100% bavlny delux, která se vyznačuje jemností, trvanlivostí a vysokou gramáží. Je příjemné na dotek a své krásné barvy si zachovává i po několika praních a dlouhodobém používání. Radost vám udělá i jednoduchá péče a praní na 60°C.

  456 Kč 599 Kč
  Reduced price!
 • 96%

  Bavlněné povlečení Etno se vyrábí na Slovensku ze 100% bavlny delux, která je charakteristická svou jemností, trvanlivostí a vysokou gramáží. Na dotek je příjemné a své zářivé barvy si zachovává i po dlouhodobém používání. Potěší vás i jednoduchá péče a praní na 60°C.

  456 Kč 599 Kč
  Reduced price!
 • 96%

  Povlečení Taťána bílé EMI se svěžím květinovým motivem je vyrobeno z nejkvalitnější 100% bavlny delux. Vyznačuje se vlastnostmi jako jemnost, trvanlivost, jednoduchá péče a barevná stálost. Květinový vzor na první pohled zaujme každého a rozzáří každou ložnici.

  456 Kč 795 Kč
  Reduced price!
 • 92%

  Luxusní, kvalitní a elegantní povlečení Magnoli je vyrobeno ze 100% bavlny delux. Krásný jemný vzor obohatí každou ložnici a jeho skvělé vlastnosti si ihned zamilujete. Potěší vás i jednoduchá péče a trvanlivost, díky které si ho budete moci vychutnávat roky v nezměněné kvalitě.

  456 Kč 795 Kč
  Reduced price!
 • 96%

  Láskyplný domov přináší do každé ložnice povlečení Home. Kvalitní 100% bavlna delux nabízí vlastnosti, které si ihned zamilujete. Přívlastek delux ukrývá ještě lepší vlastnosti než klasická bavlna. Zapínání povlečení je řešeno standardním způsobem pomocí mandlovacích knoflíků.

  456 Kč 816 Kč
  Reduced price!
 • 94%

  Damaškové povlečení růžové je ušito na Slovensku z luxusního materiálu damašku. Není pouze krásné a elegantní, ale také velmi příjemné na dotek, hebké, lesklé a vydrží i několik generací. Zamilujete se do něj na první pohled.

  1 280 Kč