EMI: Slovenský bytový textil

Matrace Exclusive EMI

94 %
3 hodnocení
Na skladě
Můžete mít 26.10.2021

Možnosti doručení

 • Doručení kurýrem GLS - 26.10.2021

Matrace Exclusive EMI je tím nejluxusnějším, co trh nabízí. Kombinuje přírodní materiály - paměťovou pěnu a vysoce kvalitní polyuretanovou pěnu. Celková tloušťka matrace je 24 cm a nosnost je do 150 kg. Záruka 6 let.

7 986 Kč s DPH
13 310 Kč s DPH
poštovné zdarma

+ -

 • Více informací
 • Vlastnosti
 • Recenze

Vlastnosti

Materiál matraceBiogreen Visco MEMORY
Povlak na matraciStříbro
Druhý povlakFresh
Výška matrace20 a více cm
Tuhost matraceT 3
Doporučené zatíženído 150 kg
Dodánído 48 hodin

Více informací

Matrace Exclusive EMI - nejkvalitnější matrace na trhu, kterou ocení i ti nejnáročnější zákazníci

Matrace Exclusive EMI je díky svým vlastnostem a kvalitě materiálu ideální matrací i pro ty nejnáročnější zákazníky. Sestává z přírodních materiálů - její jádro tvoří nejkvalitnější paměťová pěna Classic, prodyšná 7-zónová paměťová pěna Bio Green a vysoce kvalitní polyuretanová pěna, která se vyznačuje hustší strukturou, což zajišťuje skutečně dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Polyuretanová pěna je ekologický a zdraví neškodný materiál. Velkou předností matrací z polyuretanové pěny jsou i jejich ortopedické vlastnosti. Tyto vlastnosti matrace z PUR pěny získávají profilováním a kombinováním vrstev různou tuhostí (nejčastěji tvrdší střed a měkčí vrstvy na povrchu). PUR pěny se vyrábějí zpěňováním vysoce kvalitních surovin a materiálů. Hustota PUR pěny v matraci Exclusive je 35 kg/m3, což je zárukou toho, že matrace se ani po delším používání neproleží a udrží svůj elastický tvar. Z matrace Exclusive EMI se rychle stane váš dokonalý společník na dlouhá léta.                        

Druhou vrstvu tvoří nejkvalitnější paměťová pěna Classic, která se v matracích používá. Její hustota je 50 kg/m3. To zajišťuje ještě delší životnost a stálost; matrace se tedy neproleží ani po letech používání. Tato paměťová pěna se přirozeně přizpůsobuje křivkám těla. Zároveň má speciální buněčnou strukturu, reaguje na teplotu těla a tlakové body. Matrace proto při tlaku změní svou strukturu a přizpůsobí se obrysům těla a následně vás podpoří v částech, kde je to potřeba. Snižuje tlak právě na body těla, které jsou v poloze vleže nejvíce zatěžovány, jako krk, ramena, kolena, boky a kotníky. Když se tlak na tělo sníží, dochází ke zlepšené cirkulaci tělesných tekutin. Materiál, ze kterého je paměťová pěna zhotovena, je jemný, lehký a příjemný na dotek. Při styku s pokožkou nedráždí.

Třetí vrstvu matrace tvoří paměťová pěna Bio Green, která obsahuje 7-zónovou masážní linii pro lepší požitek ze spánku. Perforace zajišťuje odvětrávání matrace a spolu s příjemným masážním efektem zlepšují cirkulaci krve. Spolu vytvoří dokonalý celek a poskytují kvalitní a ničím nerušený spánek

Matrace s paměťovou pěnou jsou ideální pro manželské postele. Klasické matrace nemají vlastnosti jako paměťová pěna, a tak cítíte a vnímáte během spánku každý pohyb, případně zvuky vašeho partnera. Paměťová pěna tyto pohyby a zvuky tlumí

Matrace Exclusive si své kvalitativní vlastnosti udrží i při zátěži 150 kg, což je maximální doporučené zatížení matrace. Matrace má celkovou tloušťku 24 cm, díky čemuž se na ní nejenom výborně spí a odpočívá, ale snadno se z ní i vstává. Vrstvy matrace jsou slepeny nejkvalitnějším švýcarským lepidlem založeným na vodní bázi, ne acetonové. To zajišťuje pevnější spoj než u pěny. Tvrdost matrace Exclusive je 2, na stupnici, kde je 1 nejměkčí matrace a 5 nejtvrdší. Záruka na matraci je 6 let.

Kvalitní matrace se dvěma povlaky

Matrace Exclusive obsahuje dva povlaky - vnitřní a vnější. Vnitřní povlak Aloe Vera je vyrobený z odolného a antialergického PES vlákna, které je napuštěno výtažky z aloe. Díky výjimečným účinkům této rostliny má matrace antibakteriální a antimykotické vlastnosti, působí pozitivně na pokožku a chrání před mikroby. Tento povlak slouží k ochraně matrace před světlem, díky čemuž si zachovává nejvyšší kvalitu. Jeho gramáž je více než 440 g/m2Povlak je prošívaný a má zapínání na zip.

Vnější povlak Argento je vyrobený také z odolného a antialergického PES vlákna, do kterého jsou však vpletena stříbrná vlákna. Díky skvělým vlastnostem stříbra má povlak antibakteriální a antimykotické vlastnosti, působí pozitivně na pokožku a lidské tělo chrání i před nákazou mikroby. Povlak je snadno snímatelný a jeho antibakteriální vlastnosti můžete posílit vypráním na 60°C teplotě. Blahodárné účinky na pokožku a zároveň i klidný spánek zajišťují aminokyseliny, enzymy a minerální látky z výtažků stříbra. Během spánku na matraci Exclusive EMI si vaše tělo odpočine, pokožka se hydratuje a promasírují se svaly.

Široká nabídka rozměrů pro postele různých druhů

V naší nabídce najdete tuto matraci až v patnácti různých rozměrech. Svým zákazníkům nabízíme velikosti pro jednolůžkové postele, ale i matrace vhodné pro manželské postele nebo jedince, kteří se prostě jen rádi v posteli rozvalují. 

O výjimečných a trvanlivých vlastnostech této matrace jsme přesvědčeni natolik, že vám na ni nabízíme až 6-letou záruční lhůtu.

záruka 6 let

Vlastnosti:

 • materiál matrace: paměťová pěna a vysoce kvalitní polyuretanová pěna
 • výška: 24 cm
 • hustota PUR pěny: 35 kg/m3
 • hustota obou paměťových pěn: po 50 kg/m3
 • váhová kategorie: do 150 kg (T2)

Výhody matrace Exclusive EMI:

 • velmi kvalitní matrace z paměťové a PUR pěny
 • obsahuje dva povlaky - vnitřní s výtažky z Aloe Vera, vnější s výtažky stříbra
 • má antialergické vlastnosti
 • má antibakteriální vlastnosti
 • má výborné ortopedické vlastnosti
 • v nabídce až 15 druhů rozměrů
 • možnost atypického rozměru
 • záruka až 6 let
 • má dlouhou životnost

20.06.2017

Matrac exclusive EMI

Matrac exclusive EMI splnil moje očakávania až nad mieru. Práve toto som už dlho hľadal. Spí pohodlne a ráno vstávam bez bolestí chrbtice. Obliečky ktoré sa dajú prať sú tiež veľkým pozitívom.

  16.04.2017

  Vlasťa

  Bola som si prezrieť vzorku v obchode a objednala som cez stránku. Môžem povedať že splnil moje očakávania.

   12.12.2013

   Jan Sofranko

   S matracmi som veľmi spokojný, mal som ich na objednávku a cena naozaj zodpovedá kvalite :)

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Matrace Exclusive EMI

    Matrace Exclusive EMI

    Matrace Exclusive EMI je tím nejluxusnějším, co trh nabízí. Kombinuje přírodní materiály - paměťovou pěnu a vysoce kvalitní polyuretanovou pěnu. Celková tloušťka matrace je 24 cm a nosnost je do 150 kg. Záruka 6 let.