Povlečení krepové Etno hnědé EMI

Povlečení Etno je vyrobeno z nakrepované 100% bavlny delux. Díky tomu je jemné, trvanlivé, kvalitní, barevně stálé a nepotřebuje žehlit. Péče o něj je snadná. Krepové povlečení je ušito na Slovensku.

Cena
495 Kč s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Více informací
  • Vlastnosti
  • Příslušenství
  • Recenze

Vlastnosti

Dodánído 24 hodin
Materiál povlečeníKrepové povlečení
Barva povlečeníŠedé povlečení
Materiál100% Bavlna

Více informací

Krepové povlečení vám ušetří váš vzácný čas

Pružný a prodyšný - tak bychom mohli charakterizovat krep, který se právě kvůli těmto vlastnostem stává ideální volbou pro spánek v teplejším prostředí, nebo během teplých letních dnů. Tento název ale sám o sobě neříká nic o tom, jaký materiál byl použit na výrobu povlečení. Vyjadřuje pouze to, že povrch povlečení není jednoduchý, hladký, ale že je jemně zvlněný.         

Na výrobu tohoto povlečení je však nejčastěji používaná a nejvíce osvědčená 100% bavlna. Ustavičný tlak na snižování cen ale zapříčinil, že se ložní prádlo začalo vyrábět s dalšími přidanými vlákny, nebo také ze 100% polyesteru. Je však jisté, že bavlna i nadále poskytuje příjemný komfort a je vzdušná, čímž Vám zaručí pohodlný spánek.

Povlečení krepové Etno hnědé EMI

Jak si vybrat kvalitní krepové ložní prádlo?

Ukazatelem kvality číslo jedna je jednoznačně cena. Při výrobě levného krepového povlečení byl pravděpodobně využit nepříliš kvalitní materiál. Tato vlákna mohou komfort během vašeho spánku narušit. Už na první pohled vypadají uměle a nejsou moc příjemná ani na dotek. Slabá vzdušnost těchto vláken zapříčiňuje, že se pod ním pořádně zapotíte.     

Při výběru ložního prádla ze 100% bavlny si ušetříte mnoho dalších problémů, i u ní si ale můžete všimnout razantních rozdílů v kvalitě. Na bavlnu má vliv její zpracování, pevnost materiálu, či kvalita ušití a zbarvení vláken. Z krásných vzorů vám po vyprání povlečení z nekvalitního materiálu pravděpodobně mnoho nezůstane.

Povlečení krepové Etno hnědé EMI

Vlastnosti krepového povlečení EMI

Povlečení krepové Etno EMI má oproti klasickému bavlněnému povlečení velkou výhodu, kterou je nekrčivost - materiál si udržuje svůj tvar i při každodenním používání a byl vyroben tak, aby ho nebylo nutné žehlit.     

Naše povlečení je vyrobeno z bavlny vysoké kvality. Její trvanlivost, pevnost, hustota tkaniny, či zbarvení vláken a kvalita ušití jsou vlastnosti, které přesvědčily naše zákazníky o tom, že povlečení, které je vyrobeno a navrženo na Slovensku, se vyplatí mít doma.

Povlečení krepové Etno hnědé EMI

Jak pečovat o krepové ložní prádlo?

Velmi důležité při praní krepového povlečení je nastavení správné teploty. Při nižší teplotě praní nejen že ušetříte více elektrické energie, ale ochráníte také své povlečení. Teplota 40°C je u krepového povlečení maximální doporučená teplota praní.     

výběr správného pracího prostředku je velmi důležitý. U barevného povlečení to má být samozřejmě prací prášek určený na tento druh prádla. Nejen příjemnou vůni, ale také měkkost ložního prádla vám zaručí přidání aviváže.        

Správné sušení, obzvlášť u krepového prádla, které není potřeba žehlit ani mandlovat, vám zaručí, že vaše povlečení bude vždy krásně tvarované. Pokud se vyhnete zavěšování prádla za rohy a volně ho pověsíte přes šňůru na prádlo, nebo ideálně přes více šňůr, nebudou vám na něm vznikat puky a rohy nebudou vytahané.

žehlení povlečení

Buďte první a napište svůj názor!

Napsat recenzi

Povlečení krepové Etno hnědé EMI

Povlečení krepové Etno hnědé EMI

Povlečení Etno je vyrobeno z nakrepované 100% bavlny delux. Díky tomu je jemné, trvanlivé, kvalitní, barevně stálé a nepotřebuje žehlit. Péče o něj je snadná. Krepové povlečení je ušito na Slovensku.