

Bavlněné povlečení vyrobené z ušlechtilé a vysoce kvalitní bavlny delux. Jemné, příjemné na dotek, trvanlivé a ideální do každé ložnice i pokoje teenagerů.
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Jednoduché vrácení zboží
Materiál povlečení Kesia tvoří 100% bavlna deluxe. Právě za přívlastkem delux se ukrývají ještě lepší vlastnosti materiálu, než jakými disponuje klasická bavlna. Delux bavlna se vyznačuje i tím, že je měkčí, hebčí, ale zároveň i trvanlivá a pevnější a za mokrého stavu zlepšuje svou odolnost až o 20%. Tato fakta jsou důvodem k tomu, že se ve velké míře používá pro výrobu produktů, u kterých se očekává a předpokládá časté používání a časté praní. Typická je i leskem, který je podobný hedvábí a na dotek příjemnou jemností. Tato ušlechtilá bavlna má sílu příze 25.5/22.5 (o/ú).
U nás naleznete povlečení Kesia ve více rozměrech. Spojením klasického stylu a moderního designu působí povlečení ještě více elegantně a dokonale oživí i tu nejvšednější ložnici. Kdoví, možná se váš spánek pod novým a kvalitním povlečením přemění na mnohem větší zážitek.
1. Pračku je nutné při praní naplnit pouze do 3/4 jejího maxima, protože při úplném naplnění se nedostane prášek a voda v potřebné míře ke každé textilii, což má za následek nedostatečné vyčištění prádla. Navíc se ničí pračka i vaše prádlo.
2. Při praní je zapotřebí vhodné nastavení teploty a ošetření produktu podle informací, které se nacházejí na přiloženém štítku.
3. Základní pravidlo pro udržení zářivých a jasných barev je rozdělení prádla podle barev. Potřeba je také prát prádlo naruby, se zapnutými zipy nebo knoflíky. Při nedodržení tohoto pravidla může zip poškodit nejen vaše prádlo, ale i pračku.
Přikrývka standardní 140 x 200 je klasická celoroční přikrývka šitá skandinávskou metodou, která sestává z povlaku z mikrovlákna a antibakteriální výplně. Díky tomu působí příjemně na dotek a je vzdušná. Vhodná pro lidi s respiračními potížemi a alergickými onemocněními.
Prostěradlo je vyrobeno z jersey 100% bavlny. Prostěradlo je světle žluté barvy a je vyrobeno na Slovensku. Součástí prostěradla je i všitá napínací gumička. Gramáž prostěradla je 145 g/m2.
Ložní povlečení Talis je ušito z hustě tkané bavlny delux. Vzor povlečení spolu s barvou vytváří příjemnou kombinaci. Ideální do ložnice i pokoje teenagerů.
@CUSTOMER_NAME@
@AUTHOR_PROFILE@@COMMENT_TITLE@
@COMMENT_COMMENT@