EMI: Slovenský bytový textil

Levandulový polštář 50 x 70 antialergický prošívaný EMI

100 %
2 hodnocení
Na skladě
Můžete mít 26.10.2021

Možnosti doručení

 • Doručení kurýrem GLS - 26.10.2021

Levandulový polštář 50 x 70 cm prošívaný EMI se postará o váš klidný a kvalitní spánek. Je antialergický a antibakteriální, krásně nadýchaný, jemný, vzdušný a plněný sušenou levandulí. Povlak se zapíná na zip, a proto ho můžete pohodlně doplňovat a přizpůsobit si jeho objem.

389 Kč s DPH
poštovné 130 kč

Zdarma pri nákupe nad 1500 kč

+ -

 • Více informací
 • Recenze

Více informací

Levandulový polštář pro dokonalý spánek, uvolnění i relax

Levandulový polštář 50 x 70 antialergický prošívaný EMI premium je určený na spaní. Tento polštář má rozměry 70 x 50 cm. Jeho vnitřní výplň tvoří antialergické a antibakteriální duté vlákno, které zajišťuje stálý tvar a objem polštáře. Struktura a silikonová úprava zajišťuje nadýchanost, jemnost, vzdušnost, tvarovatelnost a objemovou stálost. Výplň zajišťuje, že je polštář vhodný pro alergiky, lidi s respiračními potížemi a všechny ty, kteří si potrpí na zdravý a pohodlný spánek.

Rovněž je součástí výplně polštáře i sušená levandule. Má opravdu rozmanité využití a přináší očekávaný efekt. Levanduli znali již starověcí Řekové. Polštář z levandule pomáhá při nespavosti, nervové slabosti, stresu, nervozitě a bolestech hlavy. Levandule nejen krásně voní, ale také zklidňuje, a proto napomáhá ke kvalitnímu a dlouhému spánku.   

levandulový polštář

Od nepaměti patřila levandule i mezi nejoblíbenější aromatické rostliny, výsledkem čehož bylo i její přidávání do kosmetických výrobků a pro lékařské účely. Vyráběly se z ní nejen parfémy, ale byla často používána i jako přísada do jídel, nebo jedna ze složek léků. Řekové s oblibou předepisovali levanduli jako zaručený a ověřený lék proti kašli. Během období moru byly větvičky levandule spalovány v místnostech, kde umístili nemocné, jako způsob dezinfekce. Při různých slavnostech byly květy levandule rozházeny po podlahách slavnostních místností a kostelů. Jako účinný prostředek ji znali i při léčbě vší, v kosmetice měla vysokou cenu jako prostředek k oddálení stárnutí, v lékařství k dezinfekci a hojení ran.

Povlak polštáře je vyrobený ze 100% polyesteru a zapíná se na zip, díky čemuž můžete polštář pohodlně a jednoduše doplnit výplní na polštáře a přizpůsobit si tak jeho objem.

polštář na spaní

Antialergický levandulový polštář EMI a jeho výhody:

 • polštář je antialergický a antibakteriální
 • poskytuje pohodlný spánek 
 • jednoduchý na údržbu
 • praktický
 • vyrobený z kvalitních materiálů 
 • určený pro každodenní spaní 
 • možnost doplňovat výplň polštáře podle potřeby
 • působí proti nervozitě, nespavosti, bolestem
 • poskytne komfortní spánek

levandule

Účinky levandule při léčení různých onemocnění

V lékařství a léčitelství se využívá zejména při potížích nervového systému, depresi a hysterii, kdy působí jako uklidňující prostředek, na tišení migrény, bolesti hlavy, pocit nervozity, napětí a při poruchách spánku. Působí tedy jako antidepresivum a antiseptikum, lze ji využít i jako účinné sedativum, mírní strach. Při nespavosti pomáhá večerní koupel, při nervovém vyčerpání přiložení horkého ručníku s kapkami levandule jako zábal, při léčbě bolesti hlavy a migrény tři kapky na kostku cukru nebo studený obklad umístěný na čelo.   

Blahodárně působí i na onemocnění dýchacích cest, při chřipkových stavech, angíně, nachlazení. Její protizánětlivý účinek dosahuje výborných výsledků i při léčbě popálenin, úpalu, kožních ekzémů, akné, vyrážkách a lupénce. Ideální pro všechny typy pokožky a pleti. Lze ji natírat na pokožku při masážích dospělých i dětí, potřít s ní bolestivá a problematická místa, inhalovat ji, využívat ji k dezinfekci pokožky a při nespavosti. Pozitivní vliv má také na trávicí systém při trávicích potížích jako plynatost, nadýmání, zácpa. Tinktura z levandule pomůže při léčbě lupů a nežádoucímu vypadávání vlasů, lokálně i proti plešatosti. Zmírňuje svalové křeče a pozitivně působí při revmatických nemocech. Levandulový čaj příjemně voní a pomáhá při bolestivé menstruaci či bolestech hlavy.

antialergický prošívaný polštář

Jak pečovat o polštář?

Při péči o polštář se řiďte ošetřovacími symboly. Teplota praní má být maximálně 30°C. Sušení polštáře normálním režimem sušení. Výrobek se nesmí bělit. Polštář se nesmí chemicky čistit. Nežehlit.

jak pečovat o polštář

23.01.2020

levanduľový vankúš

Odporúčam som spokojná s tovarom

  04.10.2019

  chválim kvalitu vankúša a odporúčam ho všetkým, doručenie bolo veľmi rýchle

   Napsat svou recenzi!

   Napsat recenzi

   Levandulový polštář 50 x 70 antialergický prošívaný EMI

   Levandulový polštář 50 x 70 antialergický prošívaný EMI

   Levandulový polštář 50 x 70 cm prošívaný EMI se postará o váš klidný a kvalitní spánek. Je antialergický a antibakteriální, krásně nadýchaný, jemný, vzdušný a plněný sušenou levandulí. Povlak se zapíná na zip, a proto ho můžete pohodlně doplňovat a přizpůsobit si jeho objem.