EMI: Slovenský bytový textil

Hnízdo pro miminko šedé Nice ibaby

MYH265487

Hnízdo pro miminko Nice je vytvořeno s ohledem na bezpečný a pohodlný spánek miminka s rodiči. Zhotoveno je z prodyšných a zdravotně nezávadných materiálů, takže vaše miminko bude v maximálním bezpečí. Zvukový a světelný modul uklidní miminko. Složením ho v podobě tašky přenesete kamkoliv. Poslouží vám i na přebalování a využijete ho všude na cestách.

857,59 Kč s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Více informací
 • Vlastnosti
 • Recenze

Vlastnosti

Dodánído 24 hodin
BarvaŠedá

Více informací

Přenosné hnízdo do postýlky Nice se postará o bezpečný spánek vašeho miminka

Hnízdo pro miminka Nice bylo vytvořeno a navrženo ve spolupráci s mámou, která praktikovala spánek se svým miminkem. Hnízdo bylo vytvořeno tak, aby zajistilo nerušený a bezpečný spánek. Děťátko má svůj chráněný prostor, čímž se snižuje riziko převrácení nebo přilehnutí miminka. Svým tvarem má navíc za úkol vytvářet i pocit bezpečí, podobný jako u maminky v bříšku. Nabízí hlubší pocit bezpečí a bližší přístup k vašemu dítěti, přičemž ho úplně uzavírá kombinací pevných stěn a flexibilních panelů vzduchové bariéry, což zvyšuje bezpečnost tam, kde je to nejvíce potřeba. Pohodlná matrace s prodlouženou délkou nabízí dostatek prostoru, zatímco další funkce, jako například světlo a zvuk, přinášejí příjemný spánkový zážitek. Oceníte ho doma i na cestách, kde se děťátko i v neznámém prostředí bude cítit jako doma. Velkým pozitivem je i snížení rizika syndromu náhlého úmrtí. V dětském hnízdě je totiž miminko uloženo na záda a riziko převalení na bříško se tak snižuje. Pro lepší cirkulaci vzduchu a dýchání jsou stěny hnízda zhotoveny z prodyšného materiálu s děrovanou konstrukcí. Třešničkou na dortu je jednoduchá manipulace, kdy jedním tahem hnízdo složíte do elegantní tašky. Tak vám kromě dětské postýlky a přebalovací podložky vznikne i úložný prostor. Na hnízdo pro děti Nice si můžete jednoduše připevnit i modul se zvukem a světlem. Vaše miminko tak bude usínat jako v děloze.

přenosné hnízdo do postýlky

Jaké jsou výhody hnízda pro miminko Nice?

 • univerzální pomůcka pro mladé rodinky s miminkem 
 • nabízí bezpečný spánek miminka
 • brání přilehnutí miminka
 • praktické a funkční
 • materiál vhodný pro citlivou pokožku dítěte
 • lehké, přenosné a ideální i na cesty
 • i na cestách se bude děťátko cítit jako doma
 • simuluje pocit jako v děloze 
 • prodyšné stěny pro volné dýchání

výhody hnízda pro miminko

Z jakých materiálů je hnízdo do postýlky Nice zhotoveno?

Hnízdo do postýlky Nice je zhotoveno ze zdravotně nezávadných materiálů ideálních i pro jemnou a citlivou dětskou pokožku. Hnízdo se skládá z podložky - matrace, která má na povrchu nepromokavý materiál. Součástí hnízda pro miminka jsou boční stěny, které jsou zhotoveny z prodyšného materiálu, díky čemuž může miminko volně dýchat. Hnízdo využijete i jako podložku na přebalování. Celý povrchový obal hnízda obsahuje zip, proto ho jednoduše po zašpinění vyperete. Tvar a uzpůsobení hnízda připomíná miminku pocit jako v děloze. Součástí balení je také modul, který obsahuje zklidňující hudbu, zvuky dělohy i světlo.

Jak hnízdo pro miminka Nice funguje?

Při výrobě hnízda do postýlky Nice se dbalo na pohodlí i praktickou stránku. Je zhotoveno tak, abyste ho jednoduchým rozložením za pomoci suchého zipu během sekundy přeměnili z elegantní tašky na postýlku. Po opětovném složení do tašky je v hnízdě dostatek prostoru, například pro uložení plen. Součástí balení je i modul na zvuk a světlo. Obsahuje klasickou zklidňující hudbu, kterou spustíte stisknutím tlačítka s notou. Úroveň hlasitosti regulujete tlačítky + a -. K dispozici je 5 úrovní hlasitosti. Zvuk, který napodobuje zvuk dělohy a který se ukázal jako klidný pro kojence, aktivujete stiskem tlačítka se srdíčkem. Po 5 minutách se zvuk automaticky zastaví. Pokud chcete zvuk znovu aktivovat, stiskněte opět požadovaný výběr. Nelze přehrávat oba zvuky současně.

jak hnízdo pro miminka funguje

Vlastnosti hnízda pro děti Nice

 • rozměr hnízda: rozložené 75x41x15, složené 40x38x15
 • barva hnízda: šedá
 • výrobce: ibaby
 • věková hranice: 0-4m

hnízdo pro miminko

Dopřejte svému miminku pohodlný a komfortní spánek i sezení doma či kdekoliv na cestách. Využijte možnost pohodlného přebalování bez hledání přebalovacího pultu. Hnízda pro děti jsou velkým pomocníkem a značnou měrou usnadňují péči o miminko. Po uložení miminka do hnízda ho nenechávejte bez dozoru.

Buďte první a napište svůj názor!

Napsat recenzi

Hnízdo pro miminko šedé Nice ibaby

Hnízdo pro miminko šedé Nice ibaby

Hnízdo pro miminko Nice je vytvořeno s ohledem na bezpečný a pohodlný spánek miminka s rodiči. Zhotoveno je z prodyšných a zdravotně nezávadných materiálů, takže vaše miminko bude v maximálním bezpečí. Zvukový a světelný modul uklidní miminko. Složením ho v podobě tašky přenesete kamkoliv. Poslouží vám i na přebalování a využijete ho všude na cestách.