Povlečení krepové deluxe máky EMI

Na skladě
Můžete mít 04.11.2020

Možnosti doručení

  • Doručení kurýrem GLS - 04.11.2020

Povlečení máky je vyrobeno z nakrepované bavlny. Jednoduchý vzor krásně ozdobí každou ložnici. Povlečení je ušito na Slovensku.

Cena
495 Kč s DPH
Poštovné:
130 kč

poštovné ZDARMA pri objednávke nad 1500 kč

+ -

  • Více informací
  • Vlastnosti
  • Příslušenství
  • Recenze

Vlastnosti

Materiál povlečeníKrepové povlečení
Barva povlečeníKrémové povlečení

Více informací

Krepové ložní prádlo

Krep je přirozeně pružný a prodyšný, díky čemuž se stává ideální volbou během teplých letních dnů, nebo pro spánek v teplejším prostředí. Slovo krep však samo o sobě neříká nic o tom, z jakého materiálu je povlečení vyrobeno. Vyjadřuje pouze to, že nemá jednoduchý, hladký povrch, ale že je jeho povrch skládaný.

Na výrobu krepového povlečení je však nejčastěji používaná a velmi osvědčená 100% bavlna. Moderní doba a ustavičný tlak na nižší ceny ale zapříčinil, že se začalo vyrábět ložní prádlo s dalšími přidanými vlákny, nebo také ze 100% polyesteru. Jisté však zůstává, že bavlna poskytuje příjemný komfort, je vzdušná, díky čemuž je zárukou pro pohodlný spánek.

Podle čeho vybrat kvalitní krepové povlečení

Prvním ukazatelem kvality je určitě cena. Na výrobu příliš levného krepového povlečení pravděpodobně nebyl využit kvalitní materiál. Obyčejná vlákna mohou váš spánek a komfort během něj narušit. Tato vlákna vypadají uměle už na první pohled a na dotek také nebudou moc příjemná. Kvůli nepříliš dobré vzdušnosti těchto vláken se pod ním pořádně zapotíte.    

Mnoho problémů odpadá, pokud si vyberete krepové ložní prádlo vyrobené z přírodní bavlny, avšak i u té si můžete všimnout velkých rozdílů v kvalitě. Na tu má velký vliv její zpracování, hustota tkaniny, pevnost materiálu, či kvalita ušití a zbarvení vláken. Levné prádlo vám pravděpodobně vybledne již po prvním praní a z krásného vzoru vám nezůstane mnoho.

Povlečení krepové deluxe máky EMI

Krepové ložní prádlo EMI a materiál, ze kterého je naše povlečení vyrobeno

Bavlněné krepové povlečení deluxe máky EMI je jemné, kvalitní a velmi příjemné na dotek. Oproti klasickému bavlněnému povlečení je jeho velkou výhodou nekrčivost - materiál je vyroben tak, aby ho nebylo nutné po vyprání žehlit a udržuje si svůj tvar i při každodenním používání.      

Deluxe je bavlna prvotřídní kvality, která se díky svým vlastnostem stala oblíbenou mezi našimi zákazníky. Kvalita, pevnost a trvanlivost jsou základními výhodami tohoto materiálu. Povlečení si uchovává své barvy i po dlouhodobějším používání a vícenásobném praní.       

Její gramáž je 145 g/m², což znamená, že je vyšší až o 20 g/m² než klasická bavlna. Povlečení je vyrobeno, ušito a navrženo na Slovensku.   

Péče o krepové ložní prádlo

Krepové povlečení lze prát v pračce, avšak velmi důležité je nastavit správnou teplotu praní. Obecně platí, že méně elektrické energie vaše pračka spotřebuje při nižší teplotě praní. Také tím ušetříte své ložní prádlo. U krepového povlečení je maximální doporučená teplota praní 40°C.    

Důležité je také používání správného pracího prostředku. U barevného povlečení by to měl být vždy prášek určený právě na toto prádlo. Přidáním aviváže při praní zajistíte, že prádlo bude nejen příjemně voňavé, ale také měkké na dotek.       

Po vyprání přichází na řadu správné sušení. Obzvlášť u krepového prádla, které není potřeba žehlit ani mandlovat, je důležité, jak ho pověsíte. Pokud se vyvarujete pověšení prádla za rohy, vyhnete se vytahaným rohům. Nejlepší je prádlo volně pověsit přes šňůru na prádlo, ideálně přes více šňůr. Nebudou tak vznikat puky.

Buďte první a napište svůj názor!

Napsat recenzi

Povlečení krepové deluxe máky EMI

Povlečení krepové deluxe máky EMI

Povlečení máky je vyrobeno z nakrepované bavlny. Jednoduchý vzor krásně ozdobí každou ložnici. Povlečení je ušito na Slovensku.