Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Chrániče na matrace

Chrániče na matrace se instalují přímo na matraci a jejich prvořadou funkcí je ochrana lůžka. Kromě toho zvyšují pohodlí ležení a vytvářejí vyvážený pocit tepla. Chrániče na matrace ocení hlavně ti, kteří chtějí zajistit čisté a zdravé prostředí v ložnici, ať už z důvodu astmatu nebo alergií na prach nebo roztočeNejvíce roztočů se nachází nejčastěji v matraci, která se neobměňuje tak často, a proto je vhodné použít chrániče na matrace, které jsou účinnou bariérou proti roztočům a navíc se dají prát.

 • 96%

  Chránič na matraci EMI je vyroben z kvalitní 100% bavlny a je vyplněný dutým vláknem. Prodlužuje životnost matrace, chrání ji před znečištěním, opotřebením, vlhkostí a zvyšuje její hygienickou čistotu. Chránič na matraci má v rozích elastické popruhy.

  635 Kč
 • 100%

  Dětský chránič na matraci chrání před vlhkostí a poškozením, a tím prodlužuje životnost dětské matrace. Chránič na dětské matrace vyrábíme v rozměrech 120 x 60 a 140 x 70.

  385 Kč
 • 96%

  Nepromokavé prostěradlo je složeno ze 2 vrstev: vrchní (80% bavlna a 20% polyester), která je vhodná pro lidi s citlivou pokožkou a spodní (100% polyester), která brání promočení matrace. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, od dětí a kojenců, až po starší a imobilní lidi.

  365 Kč
 • 100%

  Povrchová matrace Dream Medic EMI je vyrobena z kvalitní PUR pěny Medic. Dokonale ochrání vaši matraci před znečištěním, vlhkostí a zajistí, aby byla vaše postel stále čistá. Zároveň výrazně zlepší kvalitu vašeho spánku. Povlak s obsahem stříbra působí antibakteriálně, antimykoticky a protizánětlivě.

  1 170 Kč 1 950 Kč
  Reduced price!
 • 98%

  Nepromokavý chránič je úžasný pomocník pro dosažení komfortního spánku a odpočinku nejen pro imobilní pacienty a malé děti. Nabízí dokonalou ochranu matrace i všem milovníkům čistoty.

  685 Kč
 • 100%

  Nepromokavé prostěradlo s gumičkou po obvodu je vyrobeno na vrchu z polyesteru s příměsí bavlny a na boku ze 100% jersey bavlny. Brání promočení matrace. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, od dětí a kojenců, až po starší a imobilní lidi.

  385 Kč
 • 98%

  Povrchová matrace EMI je vyrobena z kvalitní paměťové pěny. Čtyři centimetry paměťové pěny zkvalitňují spánek a dokonale chrání vaši matraci.

  1 395 Kč
 • 96%

  Povrchová matrace EMI je vyrobena z kvalitní paměťové pěny s tloušťkou 4 cm. Slouží jako chránič matrace před znečištěním a vlhkostí, navíc vám poskytne i lepší spánek. Na tuto matraci poskytujeme záruku 5 let.

  1 745 Kč
 • 100%

  Povrchová matrace Polux EMI je vyrobena z kvalitní paměťové pěny. Deset centimetrů paměťového jádra povrchové matrace zkvalitňuje spánek.

  3 425 Kč
 • 60%

  Antialergický chránič na matraci vyrobený z příjemné, prošívané, potahové látky MIKROFÁZA, zvláště vhodný pro astmatiky a alergiky, kteří jsou alergičtí na roztoče a prach.

  1 250 Kč
 • Antialergický chránič na matraci vyrobený z příjemné, prošívané, potahové látky MIKROFÁZA, zvláště vhodný pro astmatiky a alergiky, kteří jsou alergičtí na roztoče a prach.

  815 Kč
 • Antialergický chránič na matraci vyrobený z příjemné, prošívané, potahové látky MIKROFÁZA, zvláště vhodný pro astmatiky a alergiky, kteří jsou alergičtí na roztoče a prach.

  995 Kč