Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Přehozy

Přehozy plní v ložnici několik funkcí najednou. Dodají jí jedinečnost a luxus, ale postarají se také o ochranu vašeho ložního prádla před jeho opotřebením a znečištěním, čímž mu zajistí dlouhou životnost. V naší nabídce najdete přehozy ze 100% bavlny v různých barvách a motivech. Od elegantních až po barevně zářivé.

 • 100%

  Přehoz na postel Elegant je praktickým a elegantním pomocníkem do každé domácnosti. Kromě ochranné funkce plní i estetickou. Jako lehkou přikrývku ho můžete použít během horkých letních nocí, nebo jako deku při čtení své oblíbené knihy. Dokonce ho díky zipu během vteřiny proměníte i na dekorativní polštář či polštář na spaní. Řešení 3v1 si zamilujete...

  612,00kč 765,00kč
  Reduced price!
 • Přehoz na postel každou ložnici nejen oživí, ale poslouží i jako skvělý pomocník do každé domácnosti. Je vyrobený ze 100% bavlny. Ochrání povlečení před znečištěním. Dopřejte si dokonale ustlanou postel během sekundy.

  Vypredaný
  Reduced price!
 • 96%

  Přehoz na postel Paris je ideální do každé ložnice. Během sekundy máte postel dokonale ustlanou. Navíc zakryje vaši postel a povlečení, a tím je ochrání před znehodnocením. Co byste řekli na romantickou Paříž rovnou na vaší posteli?

  Vypredaný
  Reduced price!
 • Přehoz na postel je ideálním řešením při každodenní úpravě každé postele. Je oboustranný a vyrobený z jemné 100% bavlny. Navíc ochrání povlečení na vašich polštářích a přikrývkách před znečištěním. Oživte a zkrášlete svou ložnici jednoduchým způsobem.

  Vypredaný
  Reduced price!
 • Přehoz na postel je ideálním řešením při úpravě každé postele. Je oboustranný a vyrobený ze 100% bavlny. Ochrání povlečení před znečištěním. S přehozem okamžitě zkrášlíte svou ložnici jednoduchým způsobem.

  Vypredaný
  Reduced price!
 • 50%

  Přehoz Riella Lila pochází z jedinečné kolekce se vzorem navrženým exkluzivně pouze pro společnost EMI. Je vyrobený na Slovensku z kvalitní bavlny deluxe a vybrat si můžete ze dvou velikostí. Jedna strana přehozu je bílá.

  Vypredaný
 • 100%

  Přehoz Řím černý je luxusní vzor, který je vyrobený z kvalitního materiálu. Vzor Řím je vyrobený exkluzivně pouze pro společnost EMI. Jedna strana přehozu je bílé barvy. Přehoz je ušitý na Slovensku.

  Vypredaný
 • Přehoz Lilien šedý je součástí elegantní kolekce vyrobené na Slovensku z jemné a kvalitní bavlny deluxe. Jedna strana přehozu je bílá, druhá strana má vzor povlečení. Krásně ozdobí vaši postel a ochrání ložní prádlo.

  740,00kč
 • Přehoz vzoru Kostky 3 fialové je přehoz ušitý z kvalitní, hustě tkané a 100% bavlny deluxe. Přehoz je vhodný do jakéhokoliv interiéru. Přehoz je šedo-fialové barvy.

  740,00kč
 • 100%

  Přehoz Kopretiny šedé je vyrobený ze 100% hustě tkané bavlny deluxe a obsahuje krásný květinový vzor, který nejenže zkrášlí váš pokoj, ale také ochrání vaše povlečení. Jedna strana přehozu je bílá, druhá je v barvě povlečení.

  Vypredaný
 • 100%

  Přehoz nebo přikrývka splňuje nejen dekorativní funkci, ale také ochrannou, dokáže prodloužit životnost vašeho ložního prádla. Přehoz Ornament je černobílé barvy a je vyrobený na Slovensku.

  740,00kč
 • 100%

  Přikrývka, přehoz Helsinky je přehoz šedé barvy. Vzor přehozu je decentní a jemný, vhodný do jakéhokoliv interiéru.

  740,00kč
 • Přehoz vzoru Oslo je vyrobený a ušitý z bavlny. Bavlna je kvalitní a 100%, jde o bavlnu don nebo bavlnu domestic. Přehoz je příjemné hnědo-šedé barvy.

  740,00kč
 • Přehoz Lilien růžovo-fialový EMI pochází z krásné kolekce se vzorem navrženým pouze pro společnost EMI. Přehoz Lilien růžovo-fialový je vyrobený na Slovensku z kvalitní bavlny deluxe a vybrat si můžete ze dvou velikostí. Tento přehoz určitě ozdobí vaši postel, jeho jedna strana je bílá.

  740,00kč
 • 100%

  Přehoz Tapeta EMI má krásný květinový vzor několika barev, který vypadá vždy velmi elegantně. Přehoz Tapeta je vyrobený na Slovensku ze 100% bavlny don, jedna strana přehozu je bílá.

  Vypredaný
 • Přehoz Florencie červený je vyrobený na Slovensku z velmi kvalitní, hustě tkané bavlny. Můžete si ho objednat ve dvou rozměrech, přičemž jedna strana přehozu je bílá a druhá má vzor povlečení Florencie červené.

  740,00kč
 • 100%

  Přehoz Florencie žlutý je vyrobený z kvalitní bavlny. K dispozici je ve dvou rozměrech, přičemž jedna strana přehozu je bílá. Přehoz Florencie žlutý zkrášlí každý pokoj.

  740,00kč
 • Přehoz Dubai fialový je součástí elegantní kolekce navržené pro společnost EMI. Vyrábí se na Slovensku z vysoce kvalitní bavlny deluxe. Přehoz Dubai fialový si můžete vybrat ve dvou rozměrech, jedna strana přehozu je bílá.

  Vypredaný
 • 100%

  Přehoz Dubai bílo-černý je luxusní vzor, který je vyrobený z velmi kvalitního, jemného a trvanlivého typu 100% bavlny don vyrobeného exkluzivně pouze pro společnost EMI. Jedna strana přehozu je bílé barvy. Přehoz je ušitý na Slovensku.

  Vypredaný
 • Přehoz Londýn šedý je vyrobený na Slovensku firmou EMI Sabinov z kvalitní, hustě tkané bavlny deluxe. Je pro vás k dispozici ve dvou rozměrech, přičemž jedna strana přehozu je bílá a druhá je decentně šedé barvy.

  740,00kč
 • 90%

  Přehoz na postel Split je vyrobený na Slovensku z kvalitní bavlny. Zakoupit si ho můžete ve dvou rozměrech. Jedna strana přehozu je bílá, druhá je ve vzoru povlečení.

  740,00kč
 • Přehoz Motýli oranžový je ušitý na Slovensku z velmi kvalitní bavlny deluxe a svým vzorem vám navodí velmi příjemnou atmosféru. Přehoz Motýli oranžový si můžete objednat ve dvou velikostech, jedna strana přehozu je bílá.

  740,00kč
 • Kvalitní přehoz Řím červený je vyrobený na Slovensku. Můžete si ho objednat ve dvou rozměrech. Jedna strana přehozu je bílá a druhá má vzor povlečení Řím červené.

  Vypredaný
 • 100%

  Přehoz Řím tyrkysový s jednoduchým vzorem je vyrobený na Slovensku. Zakoupit si ho můžete v rozměru 210x230 a 140x210. Jedna strana přehozu má bílou barvu a druhá je ve vzoru povlečení Řím tyrkysové.

  Vypredaný