Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Cestovní polštáře

Cestovní polštáře jsou skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí přijít ani během cestování o komfort a pohodlí. Hodí se na dlouhou cestu autem, vlakem, letadlem a vlastně všude tam, kde jste nuceni spát vsedě. Ať už cestujete na dovolenou nebo za prací, polštáře na cestu nesmí ve vašem zavazadle chybět. Všechny naše cestovní polštáře jsou vyplněny antialergickým vláknem a potaženy povlakem ze 100% bavlny. Péče o cestovní polštáře je jednoduchá - hned po návratu je stačí hodit do pračky.

 • Cestovní polštář s povrchem ze 100% bavlny delux vám zajistí pohodlný a zdravý spánek kdekoliv na cestách. Polštář je plněný silikonizovaným dutým vláknem, díky čemuž je vhodný i pro alergiky. Mix vzorů. Vzor cestovního polštáře dle aktuální nabídky. Nelze si ho vybrat.

  105,88 Kč
 • Cestovní polštář ve tvaru podkovy je skvělým pomocníkem při cestování. Vyroben je z paměťové pěny, která zabrání bolestem a zvýší stabilitu krku a hlavy. Je ergonomicky tvarovaný, má zapínání pod krkem a ve spodní části má úložný prostor.

  472,91 Kč
 • 94%

  Cestovní polštář ušitý ze 100% bavlny delux vyniká svou jednoduchou a příjemnou bílou barvou. Polštář je plněný silikonizovaným vláknem, které zaručuje pohodlný a zdravý spánek.

  156,30 Kč
 • Cestovní polštář s uchycením na cestovní kufr. Semišový cestovní polštář vám zpříjemní cestování.

  388,20 Kč