Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Anatomické polštáře

Anatomické polštáře jsou vyrobeny z vysoce kvalitní elastické paměťové pěny. Tato pěna se používá také ve zdravotnictví. Anatomický polštář vám poskytne kvalitní, zdravý spánek a dokonale se přizpůsobí vaší páteři. Naše polštáře jsou vyvíjeny tak, aby se formovaly přesně podle tvaru krční páteře.

 • 100%

  Anatomický polštář Memory White z paměťové pěny, která se přizpůsobí tvaru hlavy, krku a krční páteře. Nabízí pohodlný a zdravý spánek. Řeší problémy s bolestí krční páteře a ztuhlých svalů.

  609 Kč
 • 100%

  Anatomický polštář Premium je ideální pro lidi, které trápí bolesti krku, šíje, hlavy, nespavost či alergie. Tento polštář ze 100% paměťové pěny se dokonale přizpůsobí tělu, poskytne podporu hlavy, krku a ramen. Řeší i problémy s bolestí krční páteře a ztuhlých svalů.

  985 Kč
 • 100%

  Anatomický polštář je vyroben z paměťové pěny, která se přizpůsobí vaší hlavě, krku a krční páteři. Polštář má rozměr 35x52x10 cm.

  999 Kč
 • 66%

  Anatomický polštář z přizpůsobivé paměťové pěny. Polštář má levandulový povlak, který krásně voní, zklidňuje, a proto napomáhá při kvalitním a dlouhém spánku.

  989 Kč
 • 100%

  Anatomický polštář Gelblau se dokonale přizpůsobuje tvaru hlavy a krku. Gel snižuje tlak na svaly, umožňuje kvalitní odpočinek a zajišťuje i příjemné chlazení. Gelový polštář se perfektně přizpůsobuje tvaru hlavy a krku.

  945 Kč
 • 100%

  Revoluce spánku přichází! Inovativní materiál hyperelastický polymer pohlcuje vibrace, udržuje optimální teplotní rozsah a poskytuje dokonalé pohodlí. Tvar a design polštáře byl navržen tak, aby zajistil optimální oporu krku a hlavě s udržením fyziologického zakřivení páteře.

  3 400 Kč
 • 100%

  Anatomický polštář s levandulí působí blahodárně na lidský organismus. Svým anatomickým tvarem umožňuje příjemný a ničím nerušený spánek. Vyrobený na Slovensku.

  1 275 Kč
 • 100%

  Ortopedický polštář 50 x 70 Comfort Pillow poskytuje dokonalou podporu horní části zad a krku, bez porušení přirozeného zakřivení páteře. Určený je pro náročnější zákazníky vyžadující anatomický design polštáře. Vyrobený z jemné 100% bavlny.

  765 Kč
 • 94%

  Polštář vhodný pro lidi, kteří trpí bolestmi krční páteře, zmírňuje bolesti hlavy a poranění krku. Je vyrobený z kvalitních materiálů, lehký a praktický.

  615 Kč
 • 100%

  Anatomický polštář Hypoalger přispívá ke komfortnímu a zdravému spánku. Svým zajímavým tvarem přesýpacích hodin se hodí i jako těhotenský polštář. Už název naznačuje své hypoalergenní vlastnosti.

  495 Kč
 • 80%

  Polštář má přirozený anatomický tvar, takže díky jeho používání máte dlouhý, kvalitní a klidný spánek zaručen.

  1 275 Kč
 • Anatomický polštář Antireflux je výborným pomocníkem při léčbě refluxu, kde součástí léčby je spánek ve zvýšené poloze. Polštář je antialergický a vyrobený ze 100% bavlny.

  495 Kč
 • 100%

  Polštář Simolux je speciálně navržený k příjemnému a kvalitnímu spánku. Jeho tvar poskytuje dokonalou oporu pro krk a záda. Je antialergický a povrch polštáře je vyrobený z jemné 100% bavlny delux. Těhotenský polštář si můžete objednat v následujících možnostech: těhotenský polštář těhotenský polštář + povlak povlak na těhotenský polštář

  514 Kč 1 285 Kč
  Reduced price!