Získejte slevu
na nákup

Staňte se fanouškem
naší stránky na Facebooku
a získejte 5% slevu!

Froté prostěradla

Froté prostěradla jsou vyrobena z bavlny 80% a polyesteru 20%, polyester zajišťuje tvarovou stálost materiálu. Do tohoto materiálu jsou vpletena bavlněná vlákna. Díky tomuto technologickému postupu je froté prostěradlo komfortní a pokožka je ve styku pouze s bavlněnou částí prostěradla. V této kategorii si můžete vybrat z více barev a odstínů froté prostěradel.

 • 100%

  Prostěradlo zelené barvy je vyrobeno z froté materiálu. Prostěradlo je napínací na gumičku a je velmi prodyšné. Gramáž prostěradla je 140 g/m2.

  271,25 Kč
 • 100%

  Prostěradlo je vyrobeno z froté materiálu, je oranžové barvy s meruňkovým odstínem. Prostěradlo je vyrobeno na Slovensku a můžete si ho vybrat ve více odstínech. Gramáž prostěradla je 140 g/m2.

  271,25 Kč
 • 100%

  Kvalitní slovenské froté prostěradlo je vhodné do jakéhokoliv interiéru. Prostěradlo má po okrajích všitou gumičku, díky které je prostěradlo napínací a během spánku zůstane vždy na svém místě. Gramáž prostěradla je 140 g/m2.

  271,25 Kč
 • 86%

  Froté prostěradlo fialové barvy je vyrobeno na Slovensku. Prostěradlo je napínací na gumičku a můžete si ho objednat ve více rozměrech, nebo si ho objednat na míru. Gramáž prostěradla je 140 g/m2.

  Vypredaný
 • 100%

  Prostěradlo vyrobené z froté materiálu. Prostěradlo je bílé barvy, takže je vhodná do jakéhokoliv interiéru a ladí s jakýmikoliv povlečením. Prostěradlo si můžete vybrat z více rozměrů. Gramáž prostěradla je 140 g/m2.

  Vypredaný
 • 100%

  Prostěradlo modré barvy z froté materiálu je vhodné do jakéhokoliv interiéru, či běžné domácnosti nebo hotelového pokoje. Prostěradlo je slovenský výrobek. Gramáž prostěradla je 140 g/m2.

  271,25 Kč
 • 100%

  Froté prostěradlo je velmi dobře prodyšné. Prostěradlo je vyrobeno na Slovensku z froté materiálu. Gramáž prostěradla je 140 g/m2.

  Vypredaný
 • 100%

  Prostěradlo krémové barvy je vyrobeno na Slovensku z froté materiálu. Prostěradlo je napínací na gumičku. Gramáž prostěradla je 140 g/m2.

  Vypredaný